Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mutathatnám hogy...

Hogyan mutathatnám hogy magabiztos vagyok?

Figyelt kérdés

nemvagyoktul magabiztos..de azt szeretném ha sugározna belölem hogy igenis pedig széplányvagyok bár gondolom elöbb nekem kel igy gondolnom.

de hogyan lehetne szexis a kisugárzásom?


2009. aug. 24. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

csak és kizárólag akkor, amikor ezt el is hiszed magadról..adig nem, mert 1.) nem is tod megjátszani magad úgy, 2.) alapból nem menne, mert belül görcsölsz, viaskodsz magaddal.

előbb szeresd meg magad és akkor már jön a többi alapból, minden rájátszás nélkül.:)

2009. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szeretem magam.. de valahogy sosemérzem magam szépnek
2009. aug. 24. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azóta szebbnek érzem magam, amióta többet tanulok és olvasok. Jobban ki tudom fejezni magam, bővült a szókincsem. De első sorban az ébresztett rá, hogy a saját szememben tökéletes vagyok, amikor rájöttem, a belső mennyivel fontosabb. Persze a fiúkat még mindig külső alapján nézem első sorban, de ha barátságról van szó, akkor a legfontosabbak az értékei. :)
2009. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy irtál:) a belsőmet szeretem azzal nincsen semmibajom joembernek tartom magam:)
2009. aug. 25. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanulj meg csipőből mozogni és ne combból!

Körözz a csípőddel a tükör előtt!!


Mozogj finoman és lassan kecsesen, soha ne kapkodj és ne hadarj beszéd közben!!


Hangsúlyozz és artikulálj!

Beszélj hallható hangerőn ne mint vmi kisnyuszi..

Amikor beszélsz szépen kerekítsd a szavakat és a sziszegős betüket ejtheted egyéni stílusban!


Alkalmazd a pszihológiát, például szólítsd a nevén azt akivel úgyérzed hogy fölédkerekedhet!!


Használd a mimikád! Pl: ha magyarázol valakinek akkor picit ráncold a homlokod!


Tanuld meg kifeszíteni az arcböröd a mimikáddal (hátrahúzás mintha a füledet akarnád mozgatni)


Tanulj meg mosolyogni 3-4 féleképpen!


Tanulj meg manipulálni embereket

Amikor valaki beszél hozzád ne is az embert lásd hanem azt amit mond és figyelj a részletekre!


Gyakorolj és tüzelj csípőből :)

2009. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elozo vok..


Nezd meg csori jacko-t


Jó mozgása volt, érthetően beszélt használta a mimikáját és a gesztikulációt!

Elsősorban ezekért imádták annyian ezek összessége a kisugárzás!

2009. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!