Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, ha még mindig kislányosan...

Baj, ha még mindig kislányosan nézek ki? 19/L

Figyelt kérdés

Az arcom nagyon kislányos, a hajam hosszú természetes szőke.

Az alakom átlagos, se duci se vékony, szerencsére arányos is vagyok.

Ritkán hordok magassarkút (nem azért mert nem tudok benne járni), valahogy nem az én világom.

Szeretem a színes, csajos ruhákat, de igyekszem nem túl dekoltált darabokat választani.

Szoknyát ritkán hordok, nyáron inkább a nyáriruhát, télen a hosszított kötött pulcsit preferálom.

Csak visszafogottan sminkelek (színezett hidratáló, szempillaspirál.

19 vagyok és 15-16nak nézek ki.

Ez baj?



2012. dec. 25. 10:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Olyan hatalmas problémákkal küszködsz , hogy ki se mondhatom, szerintem az ég világon semmi baj , hogy annyinak nézel ki régen én is ígyvoltam vele, meg most isigazából. 2-3 évvel fiatalabbnak néznek, de szerintem ez nem hátrány sőt későbbiekben előny arra gondolj :) 20/F
2012. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Már egyszer feltetted ezt a kérdést! Ha neked nem baj, minket meg nem érdekel.
2012. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi vagyok. Általában 17-nek néznek, de nem csinálok belőle problémát. Később majd jól jön az :D

20/L

2012. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
és ha valaki azt írja, hogy baj, akkor mi lesz?
2012. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia sorstárs! :D
2012. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? Én 28 vagyok és még mindig csak 15nek néznek... Nekem nem baj... azt sem bánnám ha 90 éves koromig ugyanígy néznék ki :D Egyébként én komolyabb nőies ruhákban járok, szoknyákban, magassarkúban, sose színes cuccokban, sminkelek is, de ettől sem nézek ki többnek.
2012. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem pont hogy idősebbnek néznek!12 vagyok,és kinéznek belőlem 15-öt...Nem teszem ki a mellem,nem sminkelek(néha szempillaspirál) és normális,vidám cuccokban járok,no magassarkú...mell alá érő természetes barna hajam van!nem az öltözködés miatt leszel idősebb.!
2012. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!