Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alakkal milyen ruhát...

Ilyen alakkal milyen ruhát vegyek fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés

[link]

Egy házibuli lesz,nagyjából 15-20 emberrel,de nem szeretnék a farmer-póló összeállításban menni.18L

Köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 23. 19:34
 1/10 anonim válasza:
Szilveszter lesz, szerintem nyugodtan vehetnél föl valami merészebbet.:)
2012. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de nem tudom hogy mi állna jól az alakomhoz és azért a rib@nc kategóriába sem szeretnék átesni.
2012. dec. 23. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
női szemmel, szerintem nagyon jó alakod van,ez az igazán nőies:) (bár nekem nincs ilyen alakom, sajnos, de még ígyis örülök legalább nemvagyok nádszálvékony)..szerintem egy szolidabb koktél ruhát felvehetsz vagy attól függően mennyire vagy merész. magassarkú cipő is különösen jól állna persze csak ha hozzávan szokva a lábad:) lényeg h a társasághoz képest ne legyél túlöltözve, .tehát ha többiek lazább összeálításban lesznek vegyél fel simán egy blúzt +szövetnadrággal vagy szoknyával ,magassarkú vagy csizma, szép smink és tuti frizura és tökéletes leszel:P
2012. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!Köszönöm! :)

Tudnál mutatni pár smink-és frizuratippet?Mert nem vagyok még annyira jártas a témában...

2012. dec. 23. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Cirkuszsátrat.


Hát mégis mit vennél fel? Ruhát! Öltözz elegánsan, az eltereli a figyelmet a súlyfölöslegedről.

2012. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Hmmmm...nem mondod!?

Szerinted hogyha tudnám, hogy mit vegyek fel konkrétan,akkor kiírtam volna ezt a kérdést...?

2012. dec. 23. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó alakod van! Hidd el, hogy sokkal nőiesebb egy teltebb lány, mint egy fapálcika! Nem is értem, hogy a mai férfiaknak miért a csontsovány kell folyton!

Nyugodtan fölvehetsz térd fölé érő ruhát/szoknyát is! Hidd el, nagyon csinos leszel benne! (Csak nehogy megfázz!)

2012. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy nem szűkítettem a kört azzal, hogy elegánsan öltözz :( !


A cicid nagyobb mint a képen linkelt csajé? Ha igen, akkor jól kivágottat javaslok.


Ha a vádlid "aránytalanul" vékony a combodhoz képest, akkor minden áron szoknyát, és fekete vagy sötétlila (de ahhoz zöld felső!) harisnyával. Ha táncolni fogsz, akkor fogd össze hátul a hajad tinis módra. Ha inkább beszélgetsz akkor csinálhatsz valami extrémet, de a füledből ne takarjon el túl sokat (utóbbit ajánlom nagyon megfogadni ha pasit akarsz fogni).


Egyébként igazán küldhetnél egy-egy képet magadról, mert így csak vaktában lövöldözünk. Meg egy pár ruhádat is lefotózhatnád!


#5 voltam.

2012. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Mindenkinek!

Nem,sajnos nem nagyobb a cicim.

Hogy érted, hogy a fülemből ne takarjon túl sokat?Ez miért ennyire fontos?

Ruhát sajnos(vagy nem sajnos)újat kell vennem, ezért kértem a véleményeket, hogy milyet is vegyek.

2012. dec. 24. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem valami ilyesmit is felvehetnél:

[link]

Ha túl rövidnek találod, biztos van hosszabb fazonú is, de még akár egy vastag fekete harisnyát is alávehetsz!

Jó bulit!

2012. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!