Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor érdemesebb akciós...

Mikor érdemesebb akciós ruhákat nézni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy szövet kabátot és még pár divatos öltözéket azonban egymás után kétszer is úgy jártam,hogy karácsony előtt megvettem és két ünnep közt le volt értékelve. Na most a kérdésem az lenne,hogy mire érdemesebb várni akció szempontjából a karácsony utáni leértékelésekre vagy a február végi leértékelésre amikor ugye már nem nagyon kellenek a téli cuccok így azokat leértékelik. Ti melyiket javasolnátok? Hozzá tartozik ehhez,hogy viszonylag nagy darab vagyok és magas ezért nehéz a méretemben számomra megfelelő divatos ruhát találni főleg ha akciós ugye, kevés mérettel rendelkeznek. Tehát Ti melyik időszakot ajánlanátok nekem? 20/F

2012. dec. 18. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz szét a 2 ünnep között, és ha elég jó áron találsz neked megfelelőt, inkább vedd meg, mint hogy január - februárban elvigyél előled.

Ezen én is szoktam amúgy spekulálni... jártam már úgy, mint te. Igazából szerencse kérdése is, meg üzlettől függ.

Sajnálom, hogy nem tudtam igazán segíteni.

2012. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátomnak talán egy hónapja vettünk a H&M-ből szövetkabátot. Mind féláron volt, vagyis egy tizesért lett egy szuper kabátja. De azóta már elfogytak.

Előtte is kinéztünk egy jót, és vártuk hogy leakciózzák, de nem volt akció csak elfogyott és utána már nem is hoznak abból a fazonból. Ezt az eladó mondta.

Szóval nem biztos hogy megéri várni.

2012. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy én is azt ajánlom, hogy ha találsz jót karácsony után, akkor vedd meg. (előző vagyok)
2012. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!