Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Vastag pulcsi!?

Segítség! Vastag pulcsi!?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) na az a problémám, hogy fázós vagyok de ez nem lényeges.Szóval tudtok/láttatok boltokban ilyen szürke vagy akármilyen színű vastag kötött kardigánt? és ha igen, hol?

az ár max.9-10 ezer forint lenne ha vastag és jólnézki:)

Köszönöm előre is! (amúgy a méretem m-es)

14/L



2012. dec. 11. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
h&mben rengeteget láttam most ilyen 9ezres árkategóriában. a takkoban is volt, ott 3-4ezer körül voltak. a c&a is tele van kötött holmikkal, a camaieu úgyszintén, ahogy a pimkie, a bershka és a zara is. szerintem most mindenhol ilyeneket kapni. 9-10ezerből simán tudsz venni bárhol, néhány helyen még 2-3mat is.
2012. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és a legtöbb üzletnek naprakész honlapja van, először ott nézelődj, aztán menj el egy nagyobb helyre, szinte biztos hogy lesz abból amit kinéztél!
2012. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm:) megnéztem a c&a-t a h&m-ben nem rég voltam a camaieut meg nem ismerem ja és a takkoba elfogok menni:) csak kíváncsi voltam,hogy hol nézzek körül!:)

köszönöm nektek

2012. dec. 11. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
én stradivariusban vettem jó meleg kötöttet 6ért :)
2012. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az hol van helyileg kb.?:)
2012. dec. 11. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, sok helyen, de pl. Allee így találomra.(Hátha beletrafálok:D Mármint abba, hogy az van-e hozzád közel)

Én New Yorkerben láttam nagyon meleg pulcsikat(nem kötött, de jól néz ki). 6-7ezer a legdrágább, de volt leárazva 3-4 ezerért is.

2012. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha Érdhez közel laksz, van ott egy nagyon jó Outlet, márkás cuccok vannak tök jó áron! mintha láttam volna hosszú szüke kötöttet, kb olyan vastag, mint egy kabát :D 5-6 ezer
2012. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, én mondjuk a Stradivariuszban vettem női pulóvert s nagyon meleg
2012. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
stradi westendben, arena plázában...
2012. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bp-en lakok. De köszönöm az eddigi válaszokat!

írjatok még:)

2012. dec. 12. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!