Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fullcap sapka csak rappereknek...

Fullcap sapka csak rappereknek? Hosszabb, göndör hajjal?

Figyelt kérdés

Hello!

Alapból leszarom a divatot. Rockot és metált hallgatok, de egyik kedvenc sportom a salakmotor, és megtetszett egy a fullcap dolog. Most kicsit növesztésnek indítom a hajam, ami eléggé göndörödik, kb így néznék ki

[link]

:D

Na szóval, az lenne a kérdésem, h ez manapság nagyon gáz dolognak számít? Nekem szerintem jól állna, de nem akarok komplett idiótának tűnni. Mint mondtam, távol áll tőlem a divat és a márkás cuccok, na meg rapper se vagyok. :)

Örülnék, ha leírnátok véleményeteket.

Köszi!


2012. dec. 10. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Láttam olyan embert akinek jól állt,de olyat is aki egy igénytelen kamionosnak nézett ki benne.

Szerintem függ attól,hogy milyen ruhákat hordasz vele és talán ha a lehető leggöndörebb hajad van és nem csak hullámos akkor egy fokkal még jobb.

De sajnos szerintem nagyobb az esélye,hogy nem fog jól kinézni.. 18/F

2012. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.

Amúgy én is 18/f vagyok. Kb olyan lesz a hajam tavaszra, mint a képen a srácnak.

Ha rendesen, előre áll a simlédere, akkor valóban esélyes, h hülyén néz ki. Ezért is gondoltam fordítva felvenni. :)

De majd kiderül, ha veszek egyet próbaképpen.

2012. dec. 10. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem számít gáz dolognak, de sok dologtól függ.

A legfontosabb hogy jól álljon, valamelyik ismerősödét fel kéne próbáld, h tudd, h hogy nézel ki benne.:)

Ha olyan fullcap-et akarsz, ami másoknak is tetszene, akkor márkás kell, hogy legyen ,és az kicsit sok pénz:/ A képen látható kb. 10000-12000Ft.

Na meg jól kell hozzá felöltözni, és onnantól minden oké.;)

2012. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az, h nem akarok csak azért 10k-t kiadni rá, mert márkás. Az már tényleg nagyon távol állna tőlem. :)

[link]

Ezt nézegettem. Bár a méreteket se tudom, de talán L-es jó lesz. :P

2012. dec. 10. 21:17
 5/7 supra01 ***** válasza:
Szerintem tök jó az ilyen hajhoz!!!!
2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van, ha jól öltözöl fel mellé.

amúgy lehet kapni márkásakat is 5-6 ezerért.

2012. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miből áll az, hogy "jól öltözök fel mellé"?

Általában farmert meg fekete pólókat hordok semmi extra. Mind mondottam volt, a divat számomra csak pénzkidobást és képmutatást jelent. (persze ettől még nem öltözöm fel igénytelenül)

2012. dec. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!