Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 170 cm vagyok és szerintetek...

170 cm vagyok és szerintetek vehetek fel a magasságomhoz magas sarkút? és ha igen akkor milyet? Tudnátok linkelni pár képet?

Figyelt kérdés
a magasságomhoz az 50 kg az rossz vagy jó?

2012. dec. 5. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem vehetsz, csak ne túl magas sarkút és semmiképpen ne olyat aminek a talpa is magasított.:)
2012. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen túlzottan magas sarkúra nem gondoltam:D
2012. dec. 5. 19:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan és a súlyod is jó :) Ez pedig csak ötlet, szerintem még nem is gyártják, de nagyon tetszik: [link]
2012. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is:DD
2012. dec. 5. 19:46
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen.Ne túl magassarkút,de azért vehetsz.

[link]

[link]

2012. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vehetsz, olyat, amilyet akarsz. i az, hogy "túl magas", az hol kezdődik? Miért ne vehetne? A 170 cm épp csak kicsit magasabb az átlagnál, van ennél jóval magasabb nő is, aki hord magassarkút. Én 172 vagyok, ha olyan kedvem van, simán felveszem a 13 centis platformot. Szerintem nyugodtan vegyél fel olyan cipőt, amilyet csak akarsz :)
2012. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bratilla ***** válasza:
Én 180 cm vagyok, imádom a magassarkúkat, de a lábam sajnos sokszor fáj bennük. De a barátnőim között van, aki magasabb nálam, mégis nyugodt szívvel hordja, és olyan csinos, hogy csak na. :) Most, hogy így belegondolok, lapos cipőben alig szoktam látni..
2012. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszolónak még annyit h nem érzed magad úgy h mások szerint túl magas vagy így?
2012. dec. 5. 20:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél fel nagyon magas sarkút is. Én 172 cm vagyok és hordok bazi nagy sarkút is, meg platformosat is...most ez a divat!! :) 18/L
2012. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
bármilyet felvehetsz ;) énis 170 vagyok ez az a magasság ami tökéletes :D
2012. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!