Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valaki aki tornadresszben...

Van valaki aki tornadresszben szokott tesizni?

Figyelt kérdés

Mi a barátnőmmel a mai napig abban tesizünk 12. osztályba, tudom kicsit fura ez, de mi jól érezzük benne magunkat, általánosba elég szigorúan követelték, és már megszoktuk szinte. Persze mi veszünk rá pólót meg nadrágot, de nyáron nagy melegbe van hogy csak egy pólót veszünk rá, de valamikor azt sem.

Csak mi vagyunk ilyenek vagy még van más is rajtunk kívül?


2012. nov. 25. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég furcsa így gimibe szerintem :D

Én már nem vagyok gimis, de nálunk egyáltalán nem kellett dresszt hordanunk, nagyon még általánosban sem kérték már.

A sulinkba volt egy csaj aki tornadresszbe tesizett, valamikor csak egy kisnadrág volt rajta.

Azt tudom hogy én gimiben csak szertornán vettem fel, de azt is csak versenyeken, ahová alapból kötelező, edzéseken sosem hordtam.

2012. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, én már több mint 10 éve érettségiztem, de középiskolában nálunk már akkor sem viselt senki dresszt a tesiórán. Pólót és nadrágot vettünk fel. Főleg aki fejlettebb testalkatú, hát nem is tudom, mit kellett volna a fiúkkal csinálni, hogy lógjon kocsányon a szemük.

29/N

2012. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
..mármint hogy NE lógjon... bocs
2012. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gáááz, már nálunk az alsósok sem hordanak dresszt, nem még a 12-esek.
2012. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ívy1 ***** válasza:
Bár már már nem vagyok iskolás,de tornázni,aerobikozni,szoktam abban.Kényelmes és praktikus.
2012. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk általánosban volt kötelező, egészen 8. osztályig. Felsőben vehettünk már rá pólót, de még így is csorgott a fiúk nyála az utolsó években. Sajnos csag gimiben volt elpőször lehetőség a nemek szerinti bontásra. De ez már nem mai történet.
2012. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 2005-ben érettségiztem és már akkoriban sem hordott senki tornadresszt. Szerintem kb. negyedikes általános iskolás koromban volt rajtam utoljára ilyen, de akkor is pólót vettünk rá kisnadrággal.
2013. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

már általános alsójában is utáltam, szerintem kényelmetlen és borzasztó


amint felsőbe kerültem ki is lett dobva és helyette lett futógatyám,meg fehér pólóm


én nem lennék hajlandó viselni


17/L

2013. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!