Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden nadrágom kinyúlik! Mi...

Minden nadrágom kinyúlik! Mi a baaj?

Figyelt kérdés
Szűk,répanacikat hordok,van amikor kézzel mosom,de persze mosógépbenis.. Plázában vásárolom őket,általában a Bershkában,vagy a Stradivariusban.Nemtudom hogy mit csinálok rosszul,én hordom rosszul,de szinte mind1ik kinyúlik,a térdénél,combon..és ez nagyon zavar!! Tegnap vettem egy újat,8000-ért,nagyon szeretném ha ez nem nyúlna ki..... nektek nincs ilyen gondotok???
2009. aug. 16. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mint srác. rájöttem h vehetünk akár miet kinyúlik a guggolástól. és a combnál gyanítom h leüléskor szét tágul a comb ezért.
2009. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jaja, sajna minden farmer tágul min fél méretet :S

ez ellen nem lehet mit tenni

2009. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekemiiiiiis

leülök leguggolok és a répanacimnál tiszta ilyen 'ráncos' lesz meg nem feszül már annyira és nagoyn zavar már 1 nap után is ezvan pedig akkor még nem koszos. ilyenkor kivasalom :)

2009. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!