Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Összel is mehet a cicanaci?

Összel is mehet a cicanaci?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Végre valaki egyetért velem. :) Már végleg azt hittem, hogy az én ízlésemmel van a gond, de szerintem a többi válaszoló a harisnyára gondolt a cicanadrág alatt.

Én előszeretettel viselek cicanadrágot, néha feneket takaró inggel és övvel, néha popsi közepéig érő, lazább felsővel, alakom van hozzá, nem vagyok csontsovány se duci, és szerintem egyáltalán nem ízléstelen ez a viselet.

2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
szerintem akkor sem illik, fiúként mondom ezt, a kevesebb néha több.
2012. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem se jön be... Nagyon komolytalanná teszi a viselőjét. Csajok, legyetek már egy kicsit igényesebbek, nem kell ilyen ócska rongyban mászkálni.
2012. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyük tisztába a dolgokat! Számomra a


cicanaci: vastag, passzentos, pamut tartalmú szűk nadrág aminek belső oldalán van varrás. Rövid felsővel is lehet hordani, mert nem látszik át. Csak jó alakúaknak ajánlott!


leggings: vékony, max 100 denes nylon anyagból készült lábfej nélküli harisnyanadrág. Varrás nincs az oldalán. Szoknyával, rövidnadrággal, vagy feneket teljesen takaró felsőkkel szabad csak hordani, mert átlátszik!! Ha mindenképpen ilyet akarsz felvenni rövid felsővel, akkor vegyél alá egy normális harisnyanadrágot!

2012. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A leggings nagyon veszélyes. Ahányszor felvettem, mindig tapizott valaki a buszon.

Sztreccs nacival viszont sose fordult elő. Férfiak azt gondolják leggings=fogjál meg.

2012. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,de csak a páromnál!!!! Viszont mindig jobban megnézem a cicanadrágos lányokat.
2012. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem is tapiztak már a leggings-ben.
2012. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!