Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a Tally Weijlről?...

Vélemények a Tally Weijlről? (Ár, minőség, stb)

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
nekem az egyik nadrágom nagyon kinyúlt :S
2010. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
szeretem van bár nincs sok cuccom onnan. de pl van egy nagyon jó gatyám, meg a kedvenc platformos fekete lakk magassarkúm is..
2010. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mostanában szerintem kicsit megdrágult.amúgy nekem 3 pulcsim van onnan, és mindegyik kinyúlt,illetve kibolyhosodott...
2010. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tavaly vettem ott egy bokacsizmát 8 ezerért...elferdült a sarka:S és most teljesen befelé áll. vihetem cipészhez

mondjuk nem bántam meg mert sokat hordtam és teccik de az árát nem érte meg.

2010. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a legjobb boltnak tartom, pedig 30 éves vagyok. A legjobb minőség, nagyon szeretem.
2010. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb boltnak tartom, 26 éves vagyok.
2011. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem :) A nadrágokról én is csak jót tudok mondani, tényleg nagyon "finom" puhák, kényelmesek, strapabíróak, és jó szabásúak :D A felsőik nem mindig jók minőségre, az olcsóbb topok például elég hamar romlanak. Ezalatt azt értem hogy feslik a varrás, illetve mosástól kissé megmerevedik az anyag, hamar kinyúlik... Van onnan egy kis fekete szövetkabátkám is, azt nagyon szeretem :)
2011. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!