Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol vásároltok ruhákat? És...

Ti hol vásároltok ruhákat? És kozmetikumokat?

Figyelt kérdés
A nagypapám azt mondta, hogy ne a dm-et használjam, mert az megbízhatatlan. Igaza van? Nektek voltak már rossz tapasztalataitok a dm-mel kapcsolatban?

2012. nov. 19. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi, annyi, hogy a rossmanban általában nagyobb a választék bizonyos termékekből, de ezt leszámítva nagyon szeretem a dm-et...

De gyakran Müllerbe járok (ami meglepő, de néha olcsóbb, mint a dm), viszont van, hogy papír író és száz forintos boltokban is veszek kozmetikumokat( vannak kevésbé ismert márkák, amik jó áron vannak, és jó minőségűek)

2012. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ruhákat a Zarában, H&M-ben C&A-ban, turkálókban, vagy ahol jókat látok, kozmetikumokat a Müllerben vagy Rossmannban. DM-be ritkán járok, mert drágább.
2012. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ruhákat külföldről szoktam rendelni, vagy turkálok, vagy magam varrom. Boltokban csak unalmas divatcuccok vannak sajnos.

Kozmetikumot is sokszor rendelek inkább netről, de szoktam Müllerben, Rossmannban, DM-ben is vásárolni, meg egyéb kisebb drogériákban. Attól függ épp mi kell.

2012. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DM-nek sok jó minőségű saját terméke is van, szóval nincs vele gond szerintem.
2012. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ruhákat netről kinézem és helyben megcsináltatom, így egyedi is és olcsó(bb) is, mintha drága helyen vásárolnék. Csak jól ki kell választani a helyet, hogy hol.
2012. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a DM-et.:) De a kedvencem a a MÜLLER:)
2012. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a külföldről rendelés az biztonságos?:O mindig tartottam tőle, hogy abban könnyen lehet átverés, vagy elveszik a ruha, stb.stb. és nem sokszorosa az ár ha rendelsz?
2012. nov. 21. 00:54
 8/8 anonim válasza:
A trükk az, hogy nem külföldről rendeled, hanem itthon csináltatod egy megbízható kivitelezővel, aki pontosan a te méretedre, igényeidnek megfelelően csinálja majd meg.
2012. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!