Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az alakformáló fehérneműk...

Az alakformáló fehérneműk tényleg használnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Valóban karcsúsítja a derekat és teljesen lapossá teszi a hasat? Az komoly, hogy egy mérettel kisebb ruha is lehet?
2012. nov. 18. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
amíg rajtad van... ha leveszed, utána ugyanolyan leszel, mint voltál
2012. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajtam még nem volt, de másoktól hallottam, hogy eléggé leszorítja a hasat, viszont eléggé bevág, ahol véget ér. Úgyhogy inkább legyen egy kis pocim, mint hogy máshol meg hurkáim legyenek.
2012. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha "márkásat" veszel, fehénemű-szakboltban az erősen összeszorít és tényleg egy mérettel kisebb leszel, de ha lehántod magadról (nem egyszerű dolog)szétfolyik amit összenyomott. Amit a TV reklámoz, az nagyon kényelmes, de nem áll ellent annak ami bele van szuszakolva. Kinyúlik, nem éri meg az árát. Én vettem, a reklámon felbuzdúlva, de visszavittem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy visszadták az árát.
2012. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nehogy elhidd. Ha rajtad van, akkor talán jobban fogsz kinézni, mert nem folysz szét. De nem fogyaszt. Amit láttam a tévében, arról azt mondták, hogy 'bent tartja a test melegét, izzaszt, ezért lefogyasztja a hasat' Izzadástól nem lehet fogyni. Fogyáshoz kell szálkásító étrend és aerob edzés. Ha fogyasztana, akkor már Nobel-díjat kaptak volna a készítők, amiért feltaláltak egy olyan fehérneműt, ami lebontja a zsírszövetet a bőrön keresztül, és izzadtsággá alakítja azt.
2012. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen "összeszedi" az embert. Valóban leszorítja a hasat, formálja a combot és a feneket. Ha egy testhez állóbb ruhát veszel fel, az alá tökéletes, nem hiába találták ki. (nézd meg Lakatos M. Én is szép vagyok műsorát).
2012. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!