Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túl sok pénzből hogyan...

Nem túl sok pénzből hogyan lehetne jó folkmetalossan felöltözni?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyon kirívó lenni sem, de azért érezhető legyen. Ha tudtok küldjetek képeket.

Köszi előre is.



2012. nov. 17. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszem, hogy ennek lenne értelme. Azok a rockerek, metálos emberek, akiket én ismerek így jellemezhetőek: Minél kevésbé látszik külsőre, annál tartalmasabb a belseje. Csak a 18 éves h.lyegyerekek foglalkoznak azzal,hogy divatosak legyenek egy szubkultúrán belül.

Egyébként a farmer, bőrkabát kombó, vagy sima fekete póló szinte bárhol beszerezhető. Egyáltalán hogy öltözködik egy folkmetálos? Hegedűt visz magával? Ne vicceljünk...

2012. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kértem kritikát!

Normális választ vagy semmit.

A folkon lenne a hangsúly.

[link]

Ilyesmi csak egyszerűbben.

2012. nov. 21. 20:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg még annyi, hogy télre kéne valami kabátszerűség, de nem bunda. :)
2012. nov. 21. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kritizáltalak. Itt ebben a témában nem fogsz jó választ kapni egyébként. Ez az öltözködési stílus eleve kirívó. Az olcsóság pedig kizárva. Lehetetlent kérsz.
2012. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Télire pedig egy bélelt bőrkabát?
2012. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát tőled biztosan nem fogok jó választ kapni.
2012. nov. 22. 00:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Spanyol viaszt feltaláltad már?
2012. nov. 22. 00:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsit érzékeny vagy, de akkor meghagyom a teret, hogy más válaszoljon. Úgy látom, nem özönlik. Segíteni próbáltam.
2012. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Látom ismersz....

Na mindegy én csak azt mondom hogy a válaszoddal nem mentem valami sokra. Tudtam előre, hogy a kérdésem nem lesz olyan népszerű mint bármelyik "Lehetek-e terhes?" kérdés. Csupán reménykedtem benne hátha van olyan ember aki hasonló stílusú és meg tudta oldani kevesebb pénzből. Mert amilyen ruháim nekem is vannak azok nagyon drágák. Sokat nem tudok magamnak megengedni. De szeretnék valami változatosságot, és nem azt a bőrdzsekit amit már 8 éve hordok, meg minden mást amit leírtál.

2012. nov. 22. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem, akkor bocsánat, hogy belepofáztam. Sok sikert!
2012. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!