Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a ruhák jók lennének...

Ezek a ruhák jók lennének színházba? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. nov. 14. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első kép nem jön be.

A második ruha jó, de ne legyen fedetlen a vállad, vegyél hozzá bolerót, vagy bármit, de ne legyen fedetlen vállad, emrt nem illik. És valami ezüstszínű vagy aranyszínű ékszerrel feldobhatnád

2012. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is olyat néztem aminek van válla, meg persze lesz rajtam vmi ékszer, de maga az elképzelés érdekelne, hogy nem leszek-e "túlöltözve" fekete ruhában
2012. nov. 14. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik színházba mentek?

Szerintem amúgy jók lesznek, de tudnom kéne, hogy melyik színházba mentek, hogy nem-e leszel túlöltözve, mármint arra gondolok, hogy nem-e lesznek a többiek kicsit alulöltözve, mert én már elég sok színházba voltam és nagyából mát tudom, hogy melyikbe mit szokás felvenni.

2012. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Miskolci Nemzetibe megyünk :)
2012. nov. 14. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel túl öltözve színházba mindig mindenki kicsípi magát
2012. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, de sajnos ma már egyre többet hallani, hogy van aki az ellenkezőjét csinálja :/
2012. nov. 16. 18:19
 7/8 anonim válasza:

Szerintem öltözz ki nyugodtan, ne az érdekeljen, hogy más farmerbe megy, mert leginkább őt minősíti, nem téged! Egy színházi előadásnál igenis elegánsan illik megjelenni, a hely, az előadás tisztelete... valahogy nekem nem fér össze ez a laza cuccokkal.

A második ruha tetszik, ha fedett vállút is keresel, talán ez is tetszik:

[link]


De nekem abszolút favorit ez:

[link]


Remélem, megtalálod az igazi ruhát! :)

2012. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es ez a kér ruha nem kiöltözés

nagyon csinosak, de semmi közük az "estélyi" stílushoz

nyugodtan megvehetné a kérdező őket azért

2012. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!