Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez téli kabát? (kérdéstúl. )

Ez téli kabát? (kérdéstúl. )

Figyelt kérdés

[link]


nekem van egy szövet kabátom hát az nagyon meleg!viszont van egy olyan pufi tipikus téli kabátom,abba mindig fázok.. ez nem tudom milyen lehet. persze vennék fel hozzá sálat,kesztyűt,sapiz,csízmát.. szerintetek használhatnám téli kabátnak?



2012. nov. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
simán :)
2012. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg hideg lesz, akkor csak dupla pulcsal, de mondjuk Karácsonyig tudod hordani rendesen
2012. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ma nézegettem, hogy mennyire szép ez a kabát :)


Szerintem télikabát!

2012. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Igen,szerintem is nagyon szép :)) szerintem akkor megveszem,feltéve ha találok a boltban ilyet :D
2012. nov. 13. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az anyagösszetételét, ha csak 40 %-a gyapjú és a többi valami elasztán, akkor nem lesz elég meleg. Legalább olyat kell venni szövetkabátban, aminek 80%-a tiszta gyapjú és van benn legalább 10 % kashmir is, de ha nincs, akkor is legalább 80 % gyapjú az ideális.Ezek kevert szövetek és eléggé be is melegszenek viseléskor, szerintem ez a kabát nagyon messze van egy télitől.
2012. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!