Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lett hirtelen mindenkin...

Honnan lett hirtelen mindenkinek Burberry sála?

Figyelt kérdés
Olyan embereken látok naponta ilyen sálat, akiken látszik, hogy nem telne eredetire sőt szerintem azt se tudják, hogy milyen márka. Akkor most mégis honnan veszik? Már a kínaiban is be lehet szerezni??
2012. nov. 12. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez kb ugyanolyan, hogy minden második cigány 2000 forintos hamis louis vuitton táskával mászkál
2012. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én pont ezt nem értem, hogy ha süt róla, hogy nem neki való akkor miért égeti magát egy replikával mindenki??
2012. nov. 12. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a csóró örül, hogy ilyenje lehet, ha már az eredetit nem tudja kifizetni, miért fáj ez annyira neked? Ha te meg tudod fizetni, vegyél eredetit, és ne foglalkozz azokkal, akiknek másolat van. Vagy így már nem érzed magad olyan egyedinek?
2012. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Kínaikban lehet venni, amúgy én sem értem, honnan jött ez hirtelen, de egyik napról a másikra mindenkinek ilyen van. Mondjuk én a testvérem miatt tájékozódott vagyok nagyon az ilyenben, még mielőtt valami NAGYON elterjedne, már tudom hogy mi lesz divatban :D aztán persze mindenkinek lesz. Fura.
2012. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Rákerestem, hogy miről is van szó. Nekem ez csak egy sima kockás sál. :D Akkor én is trendis vagyok, mert van egy turis kockás sálam.
2012. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis van mindenkinek Burberry sálja. Olcsó, kockása sáluk van, az messze nem ugyanaz.
2012. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Akiknek nem telik igazira olyat vesz!Nem kell ezért lenézni!!Nagyon tetszik neki a mintha és mivel nincs az igazira pénze hamisítottat vesz!De nem azért hogy nagyoskodjon vele hogy az igazi!Hanem azért mert tetszik neki!
2013. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a peek and cloppenburg is gyárt ilyen mintájú sálakat. szerintem sokan ott veszik. én csak azt nem értem,hogy árulhatja,ha a Burberry levédette azt a mintát...
2015. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!