Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenki azt hiszi, hogy...

Mindenki azt hiszi, hogy mindenkinek mindene megvan?

Figyelt kérdés
pl olvasom az olyan kérdéseket, hogy mit vegyek fel erre meg arra és olyanokat írnak, ami nem egészen alapvető, pl: virágmintás szoknya/felső, blézer, bőrcuccok meg a hupizöld táskát hozzá (csak írtam valami hülyeséget :D). Emiatt teljesen le vagyok lombozva, mert tényleg úgy néz ki, hogy mindenkinek megvan a legújabb kollekció, a legújabb iphone, a legújabb sminktrendeket viseli a legújabb frizurákkal, stb... Vgay ez most féltékenység? :S mert én alapban nem vagyok rosszindulatú, meg ilyenek.. 17/L
2012. szept. 24. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még őszre/télre nem is vásároltam,bár nekem nyáron sem volt virágmintás szoknyám :D (nem mintha vennék) ja és Iphonom sincs és nem is kéne :)

16l

2012. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez úgy van, hogy akik divattanácsot adnak itt, azok elsősorban a fantáziájukra meg a divatlapokra, divatüzletek kínálatára hagyatkoznak.Én is, mikor valakinek javaslok valami öltözetet, nem az alapján javaslom, ami nekem a szekrényben van, hanem a leírása alapján elképzelem, mi állna jól, mi tetszhetne neki és azt írom.

Vagy a saját stílusából kiindulva válaszol, azt írja le, amit ő is felvenne, ha lenne neki.

2012. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek egészen, szerinted egy ilyen kérdésre mégis mit lehet válaszolni?

"-Mit vegyek fel randira?" (Csak egy példa.)

Ha a kérdező nem írja le milyen a stílusa, milyen ruhái vannak akkor nem tudok igazából segíteni, hiszen én azt tudom csak leírni amit mondjuk én felvennék, mert nekem van. Pl. mondanám hogy vegyen fel egy fekete fodros szoknyát, csipkés harisnyával mert a pasik imádják. Fűzős felsővel. De ha a kérdést feltevőnek nem ilyen a stílusa, hanem mondjuk sportos és nincs is szoknyája akkor aztán felesleges volt válaszolnom is. Ezért értelme sincs az ilyen kérdéseknek. Nem látunk senki ruhatárába.

2012. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!