Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nyáron vettem kb.8 ruhadara...

Ha nyáron vettem kb.8 ruhadarabot, most ősszel pedig 4-et és átlagosan mindegyik 3000 körül volt, akkor az drágának számít?

Figyelt kérdés

Természetesen azért vettem, mert kell, szükség volt rá, hogy legyen pár új ruhám.

Nyáron vettem kb. 3 nyári gatyát és kb. 4 felsőt/pólót magamnak. Most ősszel pedig 2 farmert, egy inget és egy hosszú ujjú pólót.

Volt, ami elég olcsó volt, pl. a nyári felsők, de volt, ami sajnos drágább is. Pl. az egyik farmer 9900 volt, meg is lepődtem az árán. :S Viszont a másik farmerom 5500 volt, habár azt kínaiban vettem... És ha így nézzük, hogy ott is 5500 egy farmer, akkor...


Nagyjából összeadogattam, elosztottam, és átlagosan 3000-3500 jött ki darabonként.

Ez túlköltekezésnek számít? Habár manapság olcsóbban már nem nagyon találni ruhát, sőt, inkább drágábban. Láttam olyan boltokat, ahol egy póló kerül 10 ezerbe vagy egy farmer 15-be... Ehhez képest én még olcsón is vettem a cuccaimat. :)



Ezt az egészet egyébként csak azért kérdezem, mert néha lelkiismeret furdalásom van/volt amiatt, hogy míg a barátnőm ritkábban vásárol ruhát a nem túl jó anyagi körülményei miatt, sokszor azt is kínaiból, addig én ennyit költöttem. Persze csak most vásároltam be, októberben, és nyáron, júniusban. Június előtt kb. fél évig semmit nem vettem magamnak.


/Itt megjegyezném, hogy viszont a barátnőm havonta megy körmöshöz, az kerül 4000-be, szóval nem tudom, hogy kell-e lelkiismeret furdalásomnak lennie, hogy bevásároltam magamnak.../


2012. nov. 6. 13:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7-es:


Ha erre gondolsz, akkor természetesen mindent megosztunk egymással, mert odavagyunk egymásért...

Az, hogy "te pénzed, én pénzem" úgy értendő, hogy az övét ő kereste, az enyémet én. Ennyi.


Amúgy a bűntudatom kicsit onnan is fakad, hogy mivel nagyon-nagyon szeretem Őt, ezért kicsit megfacsarodik a szívem, ha belegondolok, hogy én most itt vásárolgattam magamnak, ő meg alig vesz magának ruhát, pedig nő... Bár rengeteg csini ruhája van régről, az igaz.

2012. nov. 6. 13:54
 12/16 A kérdező kommentje:

9-es:


Gimis barátnők? :) Mondjuk ha megnézed a nevemet, akkor láthatod, hogy az egyik fél elég nehezen lehet csaj. :DDD


Szóval... a barátnőm, a csajom, életem szerelme, a párom...

2012. nov. 6. 13:56
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furcsa, hogy együtt éltek és mégis külön kasszán. És az is furcsa, hogy elgondolkozol azon, hogy jó-e így, ahogy van, ugyanis szerintem te is érzed, hogy nem. Szerintem néha-néha elmehetnétek közösen vásárolni és olyankor vehetnél neki egy-egy pólót ajándékba. Nekem ez a normális. Na és a kérdésedre a válaszom az, hogy szerintem nem sok, amennyit ruhára költesz, bár én inkább ezt a pénzt is másra költöm. Én turiban vásárolok, 200ft egy felső, és 500ft egy nadrág. És senki nem mondja meg, hogy honnan van.
2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem élünk külön kasszán, mert ha neki kell valami, akkor én fizetem, ha nekem, akkor ő fizeti. Bár inkább csak előbbi szokott megvalósulni, ugyanis neki iszonyat szar a fizetése sajnos. :S Oké, speciel nekem meg most nincs munkahelyem, így a félretett pénzemből húzom addig, amíg találok valamit.

Bár amíg melóztam, addig szinte semmit sem költöttem magamra. És most tudok a páromon segíteni.

Sőt: sokszor neki meg amiatt van bűntudata, hogy állandóan rá van szorulva, hogy kérjen tőlem. :( Előre görcsöl, ha kér tőlem, pedig már hányszor elmondtam neki, hogy természetes, hogy adok, mert szeretem. És emiatt ha kér, akkor csak a legalapvetőbb dolgokra költ, kajára, háztartási cuccokra. Nekem pedig emiatt van bűntudatom, hogy én másra is... Habár az igaz, mondtam neki, hogy ha valamit annyira megkíván magának, bátran vegye meg.


Amúgy korábban vettem már neki pl. farmert ajándékba, mikor együtt mentünk valahová éppen.

2012. nov. 6. 14:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Te még elég olcsón kijöttél. :D Én egy farmert vettem Bershkába 15-ért most meg LTB-be 10-ért.
2012. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ös ez panasz vagy dicsekvés?

Bershkába' ....

2012. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!