Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a csizmák nem csúsznak...

Ezek a csizmák nem csúsznak télen?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy elnézem a talpukat egy jeges vagy akár vizes úton elég nagyot lehet bennük esni.



2012. nov. 5. 15:31
 1/8 Fanni1713 ***** válasza:
Szerintem nem
2012. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de bizony!


Jeges, vizes, havas útra a mélyen barázdált cipők kellenek, azok is csúznak ,csak jobb a tapadásuk.

2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár aranyos kis csizmák, de nekem is ilyenem volt, menni nem bírtam benne, össze-vissza csúszkáltam a jeges úton, mellesleg a hótól is képes beázni.
2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van hasonló csizmám kutyasétáltatáshoz meg néha itthon is felveszem, ha nagyon hideg van... hát nem egy életbiztosítás a talpa, de a szokásos csinibb csizmáknál nem csúszik jobban. Amit észrevettem, hogy ha nedves, és belépsz mondjuk a lépcsőházba, akkor garantáltan megcsúszik, szóval jól meg kell törölni!
2012. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Külsőre nekem is tetszenek, de félek, hogy amilyen peches vagyok, kitörném a nyakam. Volt már, hogy elestem sima talpú cipőben :/ Pedig elvileg téli, kár, hogy ilyen és még át is ázik, pedig hóban el tudnám képzelni.
2012. nov. 5. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
A beázás ellen impregnáló szerrel tudod kezelni, ezek elég hatékonyak, főleg hóban. De a csúszós talpon sajnos még a cipész sem biztos, hogy tud segíteni. Ha esetleg úgy döntöd, hogy megveszed, és vannak otthon szerszámaitok, akkor smirglivel dörzsöld át a talpát kicsit, jobban fog tapadni. Az enyém amúgy annyira nem csúszik, mint a sima talpú csizmáim.
2012. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Műanyagos az alja, úgyhogy csúszik, de barázdált és az jó.
2012. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebay-en ezek a csizmák olcsóbbak. Ő is onnan rendeli, csak ebből akar pénzt csinálni, hogy továbbárulja.

Nekem van hasonlót, az barázdásaljú, kutyasétához használom mert arra nem sajnálom és nem a jobb csizmámat nyúzom, ami drága. (Pld. a belinkelthez hasonlót 1500-ért megkaptam.) Kell hozzá az a spray, amit ajánlottak mindenképp. De jó meleg, szóval használható.

2012. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!