Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Deichmann csizmák közül a...

A Deichmann csizmák közül a Graceland márkájú csizmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Erre gondoltam :-) : [link]
2012. nov. 3. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy Graceland csizmám van, rettentő hideg, a talpa gyorsan elkopik és sima lesz. Én nem ajánlom hogy ilyet vegyél. Hogy őszinte legyek még a kínai csizmáim is jobbak és tartósabbak.
2012. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor milyen márkát ajánlanál ami árban is barátságos :-) ??
2012. nov. 3. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem vegyes tapasztalataim vannak, volt két Graceland csizmám, amivel úgy jártam, mint az előző válaszoló, a talpuk hamar elkopott (igaz, már újonnan sem voltak túlságosan recések), szóval a száraz aszfalton is váratlan meg tudtam bennük csúszni, ha lejtett. Viszont volt egy másik, ami olyasmi típusú volt, mint amit linkeltél, ez 3-4 telet kibírt, a talpa is csak az utolsó szezonban kopott simára (persze már a legkisebb hóban ez is nagyon tudott csúszni, de lehet, hogy csak én voltam béna). Ez a szőrös csizma amúgy jó meleg volt.
2012. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!