Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a csizma?

Milyen ez a csizma?

Figyelt kérdés

kicsit lazább, divatosabb összeállításokhoz szeretnék egy szegecses, 'motoros' csizmát. kinéztem egyet, de nem tudom eldönteni h ez ahhoz a stílushoz szép, vagy inkább 'gagyi' :D

[link]



2012. nov. 3. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
hát inkább gagyi..azok a sarkán lévő bigyók elég furán mutatnak rajta,plusz melegnek sem tűnik ez a csizma.
2012. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
háát nem tudom, engem pont hogy a szegecs győzött meg kicsit arról h stimmel ahhoz a stílushoz :D engem az orra zavar személy szerint
2012. nov. 3. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Csúnya.
2012. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ancsalovenutella válasza:
Egyáltalán nem gatyi,sőt.Most ez a divat.Bár attól is függ milyen a saját stílusod...Mondjuk egy fehér szövetkabáthoz elég érdekesen nézne ki...ha érted hogy értem :D
2012. nov. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát.. konkrétan egy fekete harisnyához, szűk fekete szoknyához, egy sötétzöld, békejeles fölsővel, egy fekete pulcsihoz, és egy bőrkabáthoz gondoltam :D hirtelen ez jutott eszembe :D sose voltam az a kimondottan nőies, de ez az új 'stílus' ez nagyon megtetszett :)


igen, belátom hogy nem a legszebb, csak egy példának hoztam fel :) kisvárosban lakok, a gimim városában meg egyedül Deichmann van, azért nézelődtem ott :)

2012. nov. 4. 05:10
 6/10 Fanni1713 ***** válasza:
Szerintem nagyon jól nézne ki ha olyanok a ruháid amik passzolnak hozzá és télleg ez most a divat
2012. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Maga a csizma nem gagyi, de azok a szegecsek azok. Szeretem a szegecses dolgokat, de sajnos konkrétan ezek nem jók rajta.
2012. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nna ma voltam csizmát nézni, ez már nem volt a méretemben, felpróbáltam egy másikat, az nem volt az igazi :/ még keresgélek.. :D
2012. nov. 5. 17:31
 9/10 ancsalovenutella válasza:

Ez nem jön be?:D:D

[link]

2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
annyira nem, de köszi a tippet :)
2012. nov. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!