Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti általában hol szoktatok...

Ti általában hol szoktatok ruhát venni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
én kínai kisboltokban vagy áruházakban, esetleg néha-néha New Yorkerben ha nem olyan drágák a dolgok..
2012. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem változó nagyon. kínaikban is szoktam, h@m, c@a, bershka, tally, terranova, new yorker, stradivariusból, mayo chixből is van ruhám... mondjuk én szerencsés vagyok, mert sokat kaptam unokatesóimtől, és azok mind márkásak :)
2012. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*h&m, c&a
2012. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
c&a-ban veszem a legtöbbet, de általában elmegyek a nyugatihoz, ahol a skálában is szoktam vásárolni. SOkszor bemegyek a Westendbe és ha meglátok valamit, akkor bem,egyek bármelyik boltba, de a C&a ba megyek a legtöbbször és a new yorkerbe
2012. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zakuro-chen válasza:
Én turkálókban h&m-ben és néha a new yorkerben
2012. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi kisvárosunkban nincsenek híresebb ruházati boltok és ha lennének is, megfizetni nem igazán tudnám a kínálatukat. Viszont tele vagyunk kínai boltokkal, van kb 10db; ott szoktam vásárolgatni. Mivel vannak itt helyben tûrhetô minôségû (kínai) boltok, így nem járok át más nagyobb városokba márkásabb ruhákért, de ritkán megteszem pl. ma is Szegeden plázáztam.
2012. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
New Yorker, Takko, C&A
2012. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenevő vagyok, és általában a hangulatomtól függ mit veszek fel vagy mi tetszik meg. Épp ezért sok helyről van ruhám: angol turik, H&M, C&A, New Yorker, Amnesia, Mango, Persona, Benetton, Mayo, xfactory, Magenta, sOliver, jeans club, twister, mexx
2012. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
csak new yorker meg néha kínaiba de nagyon ritkán
2012. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!