Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 34-es alkalmi cipő?!

34-es alkalmi cipő?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy gondban vagyok a lábam miatt. 34-es, amiből nem igazán gyártanak alkalmi cipőt.:/

Igazából azért kellene, mert idén lesz a ballagásom és a konfirmálásom, ahová azért nem mehetek balett cipőbe.

Szolid, "magas" sarokkal (4-5 cm) lehetőleg lábfején pánttal. A pántra azért van szükségem, mert nem vagyok egy olyan alkat, aki igazán tud egy ilyen cipőben menni, kellene valami ami megfogja a lábam.:D

Valaki valami link, esetleg üzlethelyiség, bevásárlóközpont?

Már mindenütt bejártunk, anyu vett egy 35-öst, ami tetszik is, de nem pántos, és egy mérettel kisebb kellene.

Azért is kezdjük ilyen korán a keresgélést, mert nagyon nehéz találni, és még így sem biztos, hogy lesz.:)

Előre is köszönöm! (:

13/L



2012. okt. 31. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:))

Lehet hülye kérdés, de ez hol van? Mert én nem látok címet.:((

2012. okt. 31. 20:49
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, az előző kérdésem elég szőkés volt.:'))

Már megtaláltam.:))

Kislábú Nők Cipőboltja Budapest VII., Rákóczi út 74-76.

/a régi Otthon Áruháznál/

2012. okt. 31. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem 34-es pont de kicsit nagy az de én az ázsia centerben vettem :D
2012. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Deichmannban vannak tini cipők (30-36), szerintem szépek.
2012. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Melyik városban vannak? Mert itt a környéken sehol sincs, a Deichmann-ban sem (Nyíregyháza), már érdeklődtünk.:((

És az ázsiai center melyik városban van? :)

Köszönöm a válaszotokat! :))

2013. jan. 1. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ázsia Center Budapesten van. De nézz körül más kínaiban is. Viszont tapasztalatból mondom, hogy ezek a cipők nem a legtartósabbak. De persze itt is biztos vannak kivételek.
2013. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát, nekem az számít igazából, hogy legyen a méretemben, a minőség jelenleg csak a 2. helyen szerepel.: ))

De köszönöm válaszodat! :)

2013. jan. 15. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!