Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen csizmát?

Hol találok ilyen csizmát?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, és a legtöbb csizma eláll a vádlimtól, és az nem néz ki jól... valami olyan kéne ami elől megkötős vagy ilyenek :) Linket küldjetek ha tudtok :)

2012. okt. 31. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

En ugyanilyen vagyok. Epp tegnap vettem magamnak. Amugy bocsi linket nem tudok,meg ez amugy is olyan,h fel kell probalni csak ugy latod,h mennyire jo.

Az enyem olyan,h a felso reszenel,azaz a vadlinal gumi van belevarrva,de nem feltunoen,hanem nagyon jol nez ki. En is mindig ezen problemaztam,de megfigyelheto,h sok lanyt abszolut nem is erdekel.

Ha vegso esetben nem talalsz olyat ,ami nem all el,akkor vegyel fel hozza ilyen labmelegitot,azt hiszem ez a neve... En ezt nem ra,hanem ala szoktam huzni,es mivel vastag,egy kicsit kitolti. Most ehhez a csizmamhoz nem szukseges ,de nagyon jol melegit:-

2012. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hol vetted meg mennyiért? am. köszi :)
2012. okt. 31. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél bakancsot :) nekem is vékony vádlim... bakancsok általában kötősek. és manapság már nagyon szép bakancsokat találsz pl deichmann én is ott vettem magamnak egyet és imádom :D
2012. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!