Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a nadrág lányos?

Szerintetek ez a nadrág lányos?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 30. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a fazona nem, a színe enyhén
2012. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz :D
2012. okt. 30. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, ne aggódj. A mai srácoknál tök megszokott. A barátnőm pasija is hord.:D
2012. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fazon nem, de a színe ez kicsit b*zis.

De ahogy az előttem szóló is mondta ez ma már teljesen átlagos.

2012. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez olyan köztes :D
2012. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen uniszex, átlagos csőgatya, lányoknak, fiúknak egyaránt jó. :)


Én fiú létemre ennél sokkal szűkebb, feszülősebb, tapadósabb sztreccs csőgatyákat hordok. Bár ilyen színű csőgatyám nincs, mert többnyire fekete, kék, fehérek, de ezt is felvenném simán, még akkor is, szűkebb lenne.

28F

2012. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én fiú létemre ennél sokkal szűkebb, feszülősebb, tapadósabb sztreccs csőgatyákat hordok. "


MILYEN FÉRFIAS LEHETSZ:)

Úristen, a bátyám is 28 éves, ha meglátnám egy tapadós sztreccs csőnadrágban és kitagadnám a családból. Mármint a homoszexulitással semmi baj, azt csípem, de azoknak legalább van ízlésük.:D

fúj, én evvel nem dicsekednék

2012. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!