Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordtok a...

Milyen ruhákat hordtok a különböző napszakokhoz?

Figyelt kérdés

Mennyi ruhátok van alváshoz, otthonra, utcára, munkába stb?

El tudjátok különíteni a ruhatáratokban?



2012. okt. 28. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A normál ruháim mellett van 2 pizsamám. Ennyi. Nincs külön otthoni ruhám.
2012. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy kb. 10 pólóm van (ebből hatot ha hordok rendszeresen...) 3 hosszabb ujjú (ebből 2 csak háromnegyedes ujjú) és 3 nadrág (egy fekete, egy sima farmer és egy szürke, 'direkt szakadt' farmer.. Otthonra rengeteg kicsit kinőtt, megunt, néhol lyukas, vagy egyszerűen bűnronda ruhadarabom van. Vagy ezekben alszom, vagy van pizsamám is, de már meg sem tudom különböztetni.. :D

Van egy Fekete ruhám különlegesebb alkalmakra, vagy a fekete nadrágot veszem fel egy fekete-fehér fölsővel. Ja, és van 3 szoknyám, egy nagyon tapadós fekete, egy kötött fehér és egy világosbarna (ezt leginkább nyárra, az utcára).

Minden ruha külön polcon vagy szekrényben van attól függően hogy hol veszem fel.:)

2012. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kisebb-nagyobb szekrények vannak a sulis - itthoni ruháimnak. Külön tartom őket.. :)

13/L

2012. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!