Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "fontos" egy férfin...

Mennyire "fontos" egy férfin a parfüm különbözö helyzetekben?

Figyelt kérdés

Ezek közül mikor fontos hogy van parfüm valakin, vagy rossz ha nincs rajta?

- Munka helyen/ iskolában

- Randin

- Bulin

- Egyéb (ha nincs itt)


2011. okt. 29. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

- munkahelyen... attól függ, milyen munka (kőbánya, vagy irodai), de szerintem jól jön, ha van rajta némi illat.

- randin: szerintem alap, mivel mki azon parázik, hogy a legjobb formáját hozza mind ruhában, mind hajban, szóval az illat sem elhanyagolható

- bulin: megintcsak alap, mert ott is "dögösnek" kell lenni.

- ha otthon van, boltba megy, füvet nyír stb. hááát, annyira sztem nem fontos, sőt, nem kell (elég pl. az izzadásgátló illata)

2011. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és gáz ha ugyan az, vagy más parfüm kell minden alkalomhoz?


Jah, a suli (egyetem) még érdekelne :)

2011. okt. 29. 23:27
 3/7 tetro ***** válasza:
én attól vagyok mindig kész, hogy miket használ még manapság is a többség. amikor lemegyek edzeni és megcsap az Old Spice. Istenem, ha lányként ezt megérezném valakin, a világból kimenekülnék.
2011. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg nem használok parfümöt, (dezódort persze, de nem valami ami túl illatos, nivea meg rexonát használok)...
2011. okt. 30. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontos:) én nagyon szeretem, ha van egy férfin parfüm, kedvencem a fehér Diesel, hát ha oylat megérzek vkin... ajjjajjj...:D:D
2011. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát igen, de azért a kérdés kicsit arról szól hogy mien körülmények közt mennyire fontos a parfüm.

Mint mondtam példákat is, hogy mondjuk suliba, vagy ha találkozunk mondjuk egy közös ismerösnél filmét nézni, vagy bármi. Mikor elfogadható ha nincs valakin parfüm, és mikor elfogathatatlan hogy nincs rajta kb..

2011. okt. 30. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fontos, legfeljebb nincs rajtad, és akkor mi van? Ha nem vagy büdös, akkor a semmilyen illat nem negatív, maximum pluszt ad, ha jó az illatod, de ott meg ugye kinek ki mi tetszik.
2011. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!