Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek a wedge trainerek...

Tetszenek a wedge trainerek (emelt sarkú sportcipő)?

Figyelt kérdés

Az ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

[link]


Kiknek áll jól? Mivel hordanád?



#cipő #wedge trainer
2012. okt. 23. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen visszataszítóak...
2012. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nekem van (feketében) és nagyon szeretem :) farmerral és csinosabb felsőkkel szoktam hordani. de mikor jobb idő volt, még szoknyával is felvettem. ajánlom ezt az oldalt, itt szét tudsz nézni :) [link]
2012. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket 10:35-es, én még nem vettem meg, csak teljesen beleszerettem egybe, az is fekete, olyan, mint az első linkem a kérdésben. Hogy miért nem jutott nekem ez eszembe, hogy a lookbookon rákeressek :)


Gothok, rockerek, punkok és egyéb állatfajták véleménye nem érdekel alapból sem, főleg nem ilyen stílusban. Köszönöm a véleményed, elkönyveltem, hogy neked nem tetszik, ezt normális hangnemben is közölhetted volna. Nekem meg az az ízlésficamos, ha valaki a hétköznapokon fekete fűzőben rohangál, de úgy látszik ez relatív.

2012. okt. 23. 10:51
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Inkább rohangáljon egy nő fűzőben, csipkés miniszoknyába, mint egy ilyen rusnya cipőben. A goth csajok legalább nőiesek, ez a "cipő" meg nevetséges, láttam már ilyet utcán, kizárólag csak ízlésficamos embereken, dagadt csajokon, akik valahogy ki akartak tűnni, megértem, enélkül a kutya se nézne rájuk. Ilyeneknek biztos jó. De amúgy... hogy néz már ki, az eleje olyan mint az ovis váltócipők, tépőzár meg minden...lol. Borzalom, agymosott divatembereknek tetszik, másnak nem fog. Persze te dolgod, ha akarod akkor hordjad. Ebben senki nem akadályoz.
2012. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:) igaz még nincs de a héten próbálok majd beszerezni egyet
2012. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nekem is tetszenek :D legfőképp feketében. akartam is venni, de mivel jövőre már lecsengőben lesz ezért inkább egy szegecses biker boots mellett tettem le a voksomat :Đ

amúgy kb bármivel hordhatod, ez a lényege. akár szoknyával meg bőrdzsekivel akár farmer blézer párosítással, vagy oversize póló műbőr gatyával ;)


(akik meg itt előtted ócsárolták...oda se figyelj)


21L

2012. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jók, de az olcsóbb kínai változat sztem annyira nem, mivel annak ilyen hegyes az orra meg elég olcsó hatást kelt. Ami az Isabel Marantra legjobban hasonlít, na az dögös. Egyébként meg én inkább felveszek egy wedge sneakerst de meghalnék ha fűzőt vagy csipkeszoknyát kellene utcára felvennem, mint egy olcsó prosti. Aki meg nem ért a divathoz az ne szóljon bele... Mondjuk amit a kérdező kitett momentán egyik sem tetszik de pl ez ami Gisellen van szerintem jól néz ki.

[link]

2013. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Kiknek áll jól?" Na szóval, tudjátok létezik olyan, hogy STÍLUS, akinek van az megteheti, hogy felveszi ezt a cipőt.

"Mivel hordanád?" Egyes embereknek mondanám, hogy a kérdező nem azt kérdezte, hogy "undorító, úgyhogy semmivel", a véleményt azt mondhatod, de nem erre a kérdésre, itt azoknak a véleményére volt kíváncsi, akiknek tetszik.

Másik meg, attól még, hogy valakinek nem tetszik, nem azt jelenti, hogy annak aki ezt felveszi ízlésficama van(annakl valószínüleg van stílusa), És már bocsáss meg, de a gothok nőiesek? na szóval gratulálni tudok minden válaszolónak, tapsoljátok meg magatokat!;)

Egyébként látom, hogy régebbi kérdés, de azért én elmondom:D fekete cicanacival, vagy latexel, és szinte minden színű feszülős gatyával, a póló igazából mindegy, csak stílusban passzoljon a többihez

2013. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!