Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek a wedge trainerek...

Tetszenek a wedge trainerek (emelt sarkú sportcipő)?

Figyelt kérdés

Az ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

[link]


Kiknek áll jól? Mivel hordanád?



#cipő #wedge trainer
2012. okt. 23. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
ezek undorítóak..elég ízlésficamos emberkék hordják ezeket...
2012. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
és ez mire jó???? o.O csak mert normális ember nem jár tornacipőben a hétköznapokban, sportolásra meg alkalmatlanok
2012. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek, szerintem nagyon gáz...
2012. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez most egy új divatirányzat. Nem hiszem, hogy mondjuk Beyoncé vagy Nicole Scherzinger izlésficamos lenne...

[link]

[link]

2012. okt. 23. 10:01
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
hát miután hányadék, ahogy fel vannak öltözve, bátram ki merem jelenteni, hogy ízlésficamosok...
2012. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Oké, nekem tetszik és kész... Kíváncsi lennék a te stílusodra, ha már ilyen erőteljesen le tudsz szólni valamit, ami újdonság, de mindegy is... Ugorjunk a "mivel hordanád?" kérdésre!
2012. okt. 23. 10:09
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem tetszik.

A sportcipő, mint a neve is mondja, egy sportolásra alkalmas, kényelmi célokat szolgáló darab, illetve ott tart, ahol kell, és ott csillapítja az ütközést, ahol kell. Ezért van futócipő és aerobik cipő, stb.

Ez meg nem más, mint egy platform magassarkú, amire valami eszement sportcipő felsőrészt rakott.

A magassarkúra pont nem a kényelmesség, a praktikum jellemző, viszont így azt az eleganciát sem közvetíti, amit egy magassarkúnak kéne.

Tehát van egy cipőd, ami elölről egy nem mindenhol elfogadott viseletnek számító sportcipő (pl. a legtöbb irodába és egyéb munkahelyre nem veheted fel), viszont egész napos rohangáláshoz meg baromi módon kényelmetlen.


Ebből következik: kellene a francnak.

2012. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Mivel hordhatod?!

Hát egy túlfejlett ízlésficammal, bogaram!


Azért mert valami drága, és celebcicák botladoznak benne a pit.samagazinokban, és lehet ízléstelen. Ez a cucc ráadásul tökéletesen haszontalan is.

Mondjuk el tudom képzelni falusi diszkóba, mélyülepű melegítőgatyával, meg átlátszó leopárdmintás felsővel, csak csillogós bikinfelsővel és szőrös mellénnyel.

Nagyjából egy a kategória.

2012. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
"Kíváncsi lennék a te stílusodra" elegáns, kicsit goth beütéssel...de valamit tuti jól csinálok, mert nem egy pasi csorgatja utánam a nyálát, pedig nem vagyok sem nagyon fiatal már, sem olyan hűdeextra szép ;)
2012. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
ja és a " Ugorjunk a "mivel hordanád?" kérdésre!" semmivel...bár ismered a mondást, van az a pénz, amiért az embernek korpásodik a haja...
2012. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!