Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Platform egybetalpú? 11 cm...

Platform egybetalpú? 11 cm sarokkal. Mennyire kényelmetlen?

Figyelt kérdés

[link]

Valami hasonló...

Én sose próbáltam, de ezeknek ilyen vékony a sarkuknál... nem dülöngél ebben a láb jobbra-balra emiatt? Mert mondjuk tűsarkúnak is vékony a sarka és abban iszonyat fájdalmas járni, meg dől a láb ha picit is rosszul lépek. Ez mennyivel másabb annál?

Vagy jobban járok ha inkább ilyesmi vastag sarkút veszek?

[link]

Csak boltban szinte mindenhol egybetalpúak vannak...

Nekem tetszik mindkét fajta, szóval az érdekel melyik kényelmesebb, melyikben könnyebb járkálni?



2012. okt. 21. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
világ életemben edző/deszkás cipőben járta, de mulkor alkalom miatt vettem egybetalpút. 1 hét és nem is fáj a lábam sehol! Csak ajánlani tudom stabilnak is érzem benne a lábam.
2012. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első tuti, hogy kényelmesebb. Bár mindennap azért már lehet, hogy az is sok lesz és például ha sietni kell valahova, akkor nem feltétlen az igazi. Én is nem rég vettem egy platformos egybetalpú bokacsizmát és nekem nagyon kényelmes. Igaz az max. 7-8 centi lehet és már régebben is járkáltam platformos cipőben nyáron, szóval megszokta a lábam.

Én a 11 centit egyébként soknak találom. Ha nem jártál még hasonló cipőkben, akkor először egy kisebb sarkút próbálj.

2012. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kizárólag dülöngélés szempontjából nézve a wedge is és az oszlopsarok is ugyanolyan jó választás a tűsarkúval szemben, hiszen a saroknál a járófelület szélessége nagyjából hasonló mindkét típusnál. Ami miatt mégis az elsőt éreznéd kényelmesebbnek, az a saroktengely kisebb mértékű merevsége. Egy éktalpúban mindig puhábbnak fogod érezni a járást, de egyensúlyozgatni egyikben sem kell és a boka sem fordul ki olyan könnyedén, hacsak nem lépsz véletlenül bele valami gödörbe.

Boltokban egyébként mindkét típus van, a Deichmann-ban pl. láttam fűzős, színes blokksarkúakat.

2012. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első amit linkeltél kényelmes. de arra figyelj, hogy mennyire széles a sarok, mennyire stabil. én kettőt vettem, egy keskenyebb sarkút alkalomra meg egy szélesebbet napi használatra, nagyon bírom, kényelmes és kész.
2012. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!