Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, mi lesz a...

Mit gondoltok, mi lesz a divat 2010- ben?

Figyelt kérdés
ruhák, cipők, stílus terén
2009. aug. 8. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Remélem az, hogy leszokik mindenki arról, hogy "mi lesz vajon a divat" és megpróbál a saját ízlése szerint öltözködni!
2009. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a "divat" hülyeség!

Nekem pl. ugyanaz lesz, mint immár 6 éve: sötétkék, fekete ruhák, hosszú haj, rocker cuccok - ugyanis rocker vagyok, és csak a divat miatt nem vennék fel egy "divatos" rózsaszín polót, mint amilyent sokakan látok.


A divatot csak ilyen apróbb dolgokban követem, mint pl. bokazokni, boxer, deszkacipő, de szerintem az öltözködése mindenkinek olyan legyen, amilyen a személyisége! :) Igazán csak ezzel tudod kifejezni magad, a divat meg "divatmajdmoknak" való! :)

2009. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért, a rockeres öltözködési stílust te találtad ki? Nem csak másokat követsz?

Sosem értettem miért tartják annyira egyéniségeknek magukat, akik valami irányzat szerint öltözködnek.

Mennyivel több egyéniség kell rocker divat szerinti ruhákat felvenni, mint divatos divat szerintieket?

2009. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyen oldalakat böngéssz még, és tuti találsz pár jó tippet is. de én hirtelenjében csak ezt találtam. :)

2009. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszy

csak azért kérdeztem mert egy lépéssel az osztálytársaim előtt akarok járni, azt hiszik, hogy nagyon menők meg divatosak csak szeretném, hogy megtanulják nem csak ők a divatosak

egyébként meg úgy öltözködöm amilyen ruháim éppen vannak. nincs sok, de abból is ki lehet hozni valami jót

2009. aug. 8. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

:)

Nem mondtam, hogy én találtam ki, és azt sem, hogy "egyéniség" vagyok (bár minden ember az, de mindegy!). Én ilyen vagyok, szeretem az olyan pólókat, amiken együttesek nevei-képei vannak rajta, a nadrágláncokat, stb. (gitárt is, de ez nem "divat").

Mitől lenne jobb az, hogyha pl. idén rózsaszín pólót vennék fel, jövőben meg zöldet, mert ezek a divatok?

Mindenki öltözködjék úgy, ahogy neki jól esik! Mire jó a divat? Mindenki egy egyéniség, minden egyes ember, adják önmagukat. A "divat" hülyeség!

2009. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

"egyébként meg úgy öltözködöm amilyen ruháim éppen vannak. nincs sok, de abból is ki lehet hozni valami jót"


Persze, hogy ki lehet hozni valami jót! Szerintem az ilyen "divatos" lányok/fiúk nem menők, inkább hülyék.

Nekem pl. sokkal szimpatikusabb egy olyan lány, aki úgy öltözködik, ahogy neki jól esik (de okos), mint egy "plázacica".


15/F

/előző válaszoló/

2009. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
h mik lesznek jövöre divat az nem tudom de a színeket igen élénk piros, narancssárga, és újra előtérbe kerül a világoskék is.
2009. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát én is hülyeségnek tartom a divatot.

öltözködjön mindenki az izlése szerint ennyi!!

2009. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!