Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye divat idén nyári a maxi...

Ugye divat idén nyári a maxi ruha? Erről a ruháról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok, gondoltam veszek egy ilyet, mert eléggé tetszett, csak az a bajom, hogy a hasam miatt eléggé kiáll és olyan vagyok benne, mint egy hordó. Van valami tippetek, hogyan lehetne csinosabbá tenni, hogy ne érezzem magam hülyén benne?


[link]


30hkm


2011. máj. 27. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kismamaként gyönyörű leszel benne. :) Esetleg dobd fel egy övvel, amit a melled alá teszel, de szerintem az sem szükséges, nem hiszem, hogy hordóként néznél ki belőle, simán csak egy szép kismama leszel. :)
2011. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :D

Nem is a mellrészénél van a gondom, hanem ahogy a hasam kiáll, a ruha is megy vele és utána egyenesen zuhan lefelé. Remélem nem fogalmaztam érthetetlenül. Arra gondoltam, hogy talán a derékrészhez lehetne tenni valami övet, amit kötni kell és nem csatos, csak nincs olyanom és nem akarok feleslegesen olyat venni, ha mégsem lenne jó.

2011. máj. 27. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem néznél ki hordónak egyik barátnőm is terhes 32 hetes és rajta gyönyörűen áll

itt egy kép igaz nem róla de hátha ad egy kis erőt : [link]

tegyél fel egy képet (satírozd ki a fejed ha nem akarod azt is megosztani):))))

2011. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem öv nélkül vedd fel. Kismamáknak nagyon édesen állnak az ilyen ruhák :)
2011. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Raktam fel képet, most csináltam, nem valami jó minőségű, bocsi :)

Azért látszik rajtam, hogy nem 50kg vagyok (rengeteg feljött terhesség alatt), és olyan furán áll rajtam a ruha. Még a címkét sem szedtem le róla, csak betettem a szekrénybe, mert hatalmasnak érzem magam benne. Rajtam nem igazán áll úgy, mint a modellen :P


[link]

[link]

[link]

[link]


Valami tipp esetleg?

2011. máj. 27. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
(Bocsi, kicsit offolok.) Hol vetted ezt a ruhát és mennyiért? Nagyon tetszik.
2011. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vaterán, elég borsos ára volt nekem (4000Ft), de teljesen új. Sztem már nincs belőle több, mert nem láttam már az eladónál sem, akitől vettem.
2011. máj. 27. 19:13
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocs, találtam is egy ugyanilyet, csak másnál:


[link]

2011. máj. 27. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Jujj, köszi! Lehet, hogy beruházom egyre.
2011. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép kismama vagy. Viszont ha teszel egy övet a melled alá, vagy egy fekete szalagot, akkor az még jobban ki fogja emelni a pocidat, de egyben meg is töri a ruhát. Szerintem egy próbát megér, de így is csinos vagy. :)

[link] nem tudom, megnyitja-e a linket, de nézd meg, hogy az ő pocija is milyen szép ebben a ruhában.

2011. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!