Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 18. 12:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
KEDVES "csak igazam volt" nem azért nem reagálok mert nem azt hallom amit akarok! őszintén erre mit írjak, hogy ocsmány meg ne vedd meg??
2012. okt. 18. 15:32
 12/19 anonim ***** válasza:

DRÁGA kárdező, az ocsmányat nem én írtam :)

de komolyan nem értem, miért kér valaki véleményt, ha úgyis megvette, vagy meg fogja venni? nem tudja, hogy tetszik-e neki? vagy igazából már elbizonytalanodott, de rá akarja magát beszélni, hogy jó ötlet volt megvenni?

ha én veszek valamit, ami tetszik, akkor örülök neki, hordom, és nem ismeretleneket kérdezgetek, hogy milyen

2012. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*kérdező
2012. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
egyes emberek komolyan csak kötekedni járnak ide, esküszöm!! azért kérdeztem mert a környezetembe senkinek nincs ilyen és csak arra voltam kíváncsi, hogy más esetleg felhúzná. Holnap már csak azért is megveszem;)
2012. okt. 18. 15:46
 15/19 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem a kérdést. "Mi a véleményetek erről a cipőről?"

Ha valakinek nem tetszik, az elmehet a fenébe. Akkor mire vagy kíváncsi? Hogy hányan helyeselnek az elképzelésedhez?


Ha ezt megmagyarázod, akkor elismerem, hogy igazad van, és nem "kötekedem" tovább.

2012. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát szegénybe nem sok nőiesség szorult...
2012. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ronda.
2012. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van meg, és őszintén szólva igazán ronda és érthetetlen az elképzelés, de olyan édesen nézett ott a lábamon, amikor felpróbáltam, hogy nem tudtam otthagyni. Ez az a bizonyos annyira rossz, hogy már jó kategória.

2012. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2012. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!