Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri fehér cipőt venni?

Megéri fehér cipőt venni?

Figyelt kérdés

Nagyon stílusos:

[link]

de azt néztem, hogy a lépcsőknél (értsd az anyag oldalánál) szivacsos ://///

szóval ha belemegy a kosz, vagy sár, ott konkrétan barna lesz :/

Ma vettem de ott az orránál már kicsit barna. Hogy lehet ezt tisztán tartani? :D A szivacsból nehéz kiszedni a koszt, már azon gondolkoztam, hogy bekenem szilikonnal kicsit :D


2012. okt. 15. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Az is lehet, hogy alkalmi viseletnek kellene használnom (bulizás, partyk, randik) hétköznapi cipőnek meg vásárolni valami mást.


Csak én ebben érzem magam stílusosan (már ha fehér maradna)

2012. okt. 15. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


ez még mindig sportos és nem elegáns. amúgy meg azt vedd meg, ami neked tetszik, de ha ennyire bizonytalan vagy, akkor nézz még körül pár helyen.

2012. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem!nem! egyszer vettem fehér cipőt.. de megbántam túl is adtam rajta.. macera az egész..én igényes vagyok de hogy minden alkalom után suvickoljam szárítsam.. azóta nem is vettem nem is fogok.. tényleg max esküvőre:D
2012. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kijön a szivacsból is csak be kell vágni kímélő mosásra ( max 30 fok ill. 40 perc!)
2012. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!