Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti vennétek ilyet, ha lenne...

Ti vennétek ilyet, ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés

Függetlenül az etikai részletektől.

[link]


ezeket (és ezen kívül az összes hasonló elven működőt)

[link]


Gond nélkül leszedi.


Szóval nem érdekel, hogy most rohadjak meg, hogy ilyen egyáltalán eszembejutott. Úgy néz ki egy boltos ismerősömön keresztül rendkívül olcsón hozzájutok.


Szóval ti vennétek, használnátok, vagy képtelenek lennétek elszámolni a lelkiismeretetekkel.

Nyilván nem kis boltokban használnám ami egyértelműen magánvállalkozás és az eladótól vonják le a hiányt, hanem nagyobb üzleteknél, ahol már eleve be van kalkulálva a veszteség, náluk sem rendszeresen csak kéne pár új cucc. Ennyi belefér, NEM???


2012. okt. 15. 07:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
a te hozzáállásod sem kevésbé undorító
2012. okt. 15. 14:12
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
haha a nyugatiak azért nem hülyék.. riasztó van a próbafülkében ha ezeket eltávolítják..vhol ez fel van tünteve vhol ez meglepi:)... Én azt mondom a te dolgod, ha elkapnak az is :) lelkiismereteddel számolj..
2012. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen itt is vannak riasztók a fülkékben, amint leszedi a cuccot ez a hülye (cigány vagy, kérdező?), azon nyomban megszólal. Hátha elkapnak, és akkor mehetsz az ösztöneiddel a börtönbe.
2012. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, ott aztán kiélheted az ösztöneidet...
2012. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én hozzáállásom a normális kategóriába sorolható.. de a tiéd.. az, hogy lopni készülsz ilyen kis sunyi, alattomos módon? Ez az undorító, nem pedig az, hogy az ember megkeresi rá a pénzt és becsületesen megveszi amit szeretne. Én inkább nem veszem meg a ruhát, minthogy eszembe jusson ilyen. Semmiképp nem süllyednék le arra a szintre, hogy lopjak, mert van lelkiismeretem ellentétben veled!!!
2012. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Nézd... az egy dolog, hogy a lelkiismeretfurdalásomnál nagyobb lenne a félsz, hogy lebukok, de nem állunk túl jól anyagilag, szóval igen.
2012. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Azért egy ruhalopást ne hasonlítsunk már ahhoz, hogy vki az életben maradásért lop.

Persze, ha nem lenne pénzem kajára, lehet, hogy lopnék.

De ruhából tudsz venni olcsóbbat is. Nekem is sok olyan termék van, ami baromira tetszik, de nem engedhetem meg magamnak. De eszembe nem jutna ellopni...

Menjél a kínaiba vagy a turiba..

2012. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem rosszból , de ez mi is ?? xdd
2012. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Vagyis ez mire jó ? xdd
2012. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe, amit már valaki írt,hogy te itt a túléléssel takarózol. Ezt akkor tudnám talán elfogadni,ha kenyeret meg krumplit akarnál lopni. De ha jól tudom azokon még nincs ilyen csipogó.

Én azt kívánom, hogy ne a rendőrök kapjanak el,hanem egy- két még lelkes vagyonőr,akikkel ha még egy kicsit szájalsz is,véletlenül le löknek a lépcsőn,aztán meg leszel lepődve.

2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!