Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, hogy nem...

Szerintetek gáz, hogy nem hordok tangát? (b. l)

Figyelt kérdés

szóval teljesen normális bugyit hordok, néha franciát.

[link]

szóval ilyesmiket.

és egy nap cicanadrágba voltam suliba alatta normális bugyi, szóval nem francia, és megjegyezte az egyik srác h nagymama bugyi van rajtam... másnap is normál szabású bugyim volt, de valszeg a körvonala kicsit átlátszódhatott amikor lehajolok és az egyik csaj megjegyzete, hogy miért tundrabugyit hordok..

mibajukvan??? ez teljesen normáis bugyi basszus... tangát meg nem akarok hordani miattuk... szerintetek??

13/L


2012. okt. 13. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Sokkal formásabb a popsi tangában, így fiúként nem szeretem ha valakin "normális" bugyi van.
2012. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
hát 13 évesen még belefér, viszont az tényleg gáz ha átlátszik épp ezért jó a tanga mert az nem látszik. Vagy ne hordj olyan nacit amin átlátszik....
2012. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz, egyáltalán. Az én lányom is 13, és ő is normális bugyikat hord, szerencsére saját kényelemből, így nem kell veszekednem miatta.


1. Egy 13 éves kislány ne a popsija mutogatásával akarjon feltűnni.

2. Amennyiben minden WC használatot nem követ azonnali meleg szappanos vizes lemosás, a tanga miatt megnő a hüvelyi fertőzések veszélye. Ha rámegy a kismedencére, nőgyógyászati vizsgálat szükséges, ami enyhébb esetben csak kenetvétellel jár, komolyabb esetben teljes vizsgálattal, ami szűz lányoknál végbélen keresztül történik.


Plusz ezek a gyulladások hegesedéssel gyógyulnak, amik meddőséghez vezethetnek.


Szerintem inkább az a ciki, ha valaki úgy hord tangát, ha ennek veszélyével nincs tisztában. Én nem szeretem a tangát, kényelmetlen. De ha tetszene, csak olyankor venném fel, amikor WC után lenne lehetőség alapos tisztálkodásra.



Legyen saját ízlésed, saját értékrended. Azt hordj, ami neked tetszik, ami neked kényelmes! A többiekkel meg ne foglalkozz! Nem mehetsz egész életedben mások trendje után! ;)


Egy 39 éves anyuka

2012. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen nem gáz, a tanga nem is igazán egészséges.


DE kapni varrásnélküli alsókat is, azok pont arra szolgálnak, hogy ne látszódjanak át vékony nadrágon keresztül se. Próbálj ilyet vetetni legközelebb, és ezt hordd cicanaci alá.


Plusz cicanadrág nem normál nadrág. Mindig olyan ruhadarabbal viseld, ami eltakarja a fenekedet (hosszított felső/ tunika/ szoknya... stb.).


[link]

2012. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordok tangát, pedig 23 vagyok. Egyszerűen nem szeretem, kényelmetlen. De cicanadrágot sem hordok...
2012. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló: Erre nagyon kicsi az esély. Mivel a legtöbb tangát hordó lány nem fürdik napi többször és mégsincs semmi problémája.... Ez olyan mint a tamponos dolog (amugy én nem használok tampont) hogy mennyire egészségtelen, igen lehet belőle probléma, de nagyon ritka én még egyről sem hallottam pedig nők között dolgom a szépségiparban ahol a vendégek minden ilyesmit megvitatnak....
2012. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

6-os

Mégis elég gyakori. De tudod, aki így járt (=aki fogékony a fertőzésekre), az onnantól nem hord tangát. Ezért lehet az, hogy te csak csupa problémamentes tangaviselővel találkozol.

2012. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Az lemaradt, hogy: igen, én is közéjük tartozom.

Alapos tisztálkodás mellett is folyton hüvelygyulladásom és gombám volt, míg tangát viseltem.

Aztán váltottam, átszoktam a lazább, pamut alsóneműkre és voila!

minden problémám megszűnt.

2012. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én se szoktam tangát hordani, inkább franciabugyit hétköznapokra (mondjuk a csipkés szegélyűt, mert imádom a csipkéket...), de van sima tangám, ha pl fehér nadrágot akarok venni, azt veszem fel (hogy ne látszódjon), és van csipketangám is, amit általában ha kiöltözök akkor veszek fel (pl.: miniruha alá...úgyse látszik, de jó érzés, hogy a ruha összhangban van a bugyival...)

Viszont egyáltalán nem baj, ha nem hordasz tangát, de akkor ne hordj olyan dolgokat se, amin átlátszódhat a bugyid vonala esetleg...:)

18/L

2012. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
ha zavar akkor ne horgy tangát!de szerintem is undorító a sima bugyi szoval ha pasit akarsz akkor a tanga a király
2012. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!