Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha csak ritkán hordok...

Az gáz ha csak ritkán hordok tangát?

Figyelt kérdés
inkább a franciát vagy a hagyományosat hordom, mert egyrészt nem kényelmes a tanga, másrészt meg betegségeket is könnyebben el lehet kapni. csak öltözőben látják az osztálytársaim hogy mi van rajtam
2011. nov. 27. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz, azt hordasz, ami neked kényelmes..

ha a 10 centis magassarkú lesz a divat én akkor se fogom hordani mert menni se tudok benne meg a lábamat is könnyebben töröm..


Ha meg attól félsz hogy osztálytársak piszkálnának, nos ha valaki nem kedvel úgyis talál rajtad kifogást

2011. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ch...mért kéne állandóan tangában járni??

én spec. nyáron többnyire tangát hordok, mert kánikulában minél kevesebbet takarjon... de egyébként én is ink. franciát, esetleg hagyományosat, ami szerintem ha jó a fazon, anyag, szín stb. lehet legalább olyan szexis mint egy tanga (igaz srácok? ;)

2011. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a tangát, praktikusabbnak is találom. Nem gáz ha olyat hordasz ha meg cikinek találod öltözésnél akkor vegyél franciát, tökéletes az is!
2011. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Életemben egyszer hordtam tangát, köszönöm szépen elég is volt. Gyűlölöm. Az osztálytársaid, ha piszkálnak tegyél rájuk magasról, ha nekik ez a legjobb elfoglaltságuk... :D
2011. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
OMG a tanga már egyátalán nem divat. Szóval ha ilyen divatmajmok piszkálnak nyugodtan megmondhatod nekik h a tanga rég kiment a divatból :)
2011. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel, télen én is inkább franciát vagy hagyományosat hordok, nem akarok megfázni srb. Nyáron is csak akkor hordok tangát ha pl fehér nadrágot, cicanadrágot, szoknyát (elég ritkán van xD) csak akkor hordok.
2011. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tanga már rég nem divat, kényelmetlen is, segged is belefagy ilyen hidegben.

Télen sokkal jobban melegít a francia. És a pasik is jobban szeretik, mert sokkal szexibb.

A normál bugyiból is vannak nagyon szépek.

Amúgy meg ha bárki is beszólna röhögd körbe hogy a seggedet lesik, hülye leszbik.:D

2011. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy régen nem divat, de nem divatból veszem fel. Nekem az jobb és kész. Hordj azt amit szeretnél.
2011. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!