Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokat számít hogy milyen...

Sokat számít hogy milyen ruhát hordok?

Figyelt kérdés
Kisugárzást befolyásolja? Nem arra gondolok hogy szakadt meg pörkölttel le vett póló hanem pl 3x nagyobb méretet hord valaki, vagy kicsit szűk ruhákat stb..
2012. okt. 13. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé sokat számít.

Pl vegyünk egy olyan cuccot amiben elegáns az ember.

Ha felveszel belőle olyat ami pont méret akkor az is leszel. De ha egy kicsikét nagyobbat akkor már egyből laza:) Nekem van egy lány aki mindig segít kiválasztani mit vegyek. Azóta sokkal több lány szóba áll velem:)

21/F

2012. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen! nagyon is befolyásolja a kisugárzást. Ha egy tökéletesen az illetőhöz passzoló, alakkiemelő, illatozó "ruhatömeg" sétál el mellettem egyértelműen már szimpatikus!:) De ez stílus is...
2012. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

passz.. egy időben mindig valahogy 3 számmal nagyobb ruhákat vettem meg, mert azt hittem passzol és így is okés voltam, most nagyjából tudom mi a méretem és így is okés vagyok.. szóval nem tudom.

25N

2012. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hajszál választja el a "csinos"-t és a "slampos"-tól.


Próbálj meg mindig a méretednek megfelelő ruhákat hordani. Én egy időben mindig bővebb ruhákban jártam, s azt hittem, hogy az úgy jó. Mióta rájöttem, hogy azért nem kell zsákban járnom, nem vagyok annyira rút, azóta csak azt veszem meg, amire azt mondom a tükörbe, hogy igen, ez így jó.


Az egyik barátnőmmel például nem szeretek vásárolni járni,mert ő valahogy nem látja a tükörben saját magát. S közben engem kérdez, hogy jól áll -e. Na mármost, ha ő szereti, ha itt-ott látni a hurkáit vagy majd szét pattannak az ing gombjai, ám tegye. Nem fogom azt mondani neki, hogy jól áll, de azt sem, hogy nem. Általában azt szoktam mondani, hogy : "Kényelmes, jól érzed benne magad? Csak akkor vedd meg, ha úgy gondolod, hogy kényelmes."


De azt az állításomat tartom, hogy ha sokat kellene alakítani egy ruhán hogy olyan legyen, amilyennek szeretnéd, azt nem szabad megvenni.


Arany középút! Sok sikert!

2012. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!