Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ötlet-e ilyen kabátot...

Jó ötlet-e ilyen kabátot viselni egy 25 éves férfinek?

Figyelt kérdés

Nos erről lenne szó:


[link]


Természetesen nem ilyen színekben, hanem ami fehér az feketében, ami kék azt pedig (sötét)olajzöldben vagy nagyon sötét kékben képzeltem el.

Nem a játék miatt kellene, nem vagyok gamer és nem Ezio-ra akarok hasonlítani. Szimplán tetszik a kabát:) Vékony, átlagos ruhákat hordó srác vagyok. Az tehát a kérdés, hogy 10ből hányan néznének hülyének, ha ilyenben járkálnék a hétköznapokban?:)


2012. okt. 12. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg olyan, mintha egy anime figura ruhája. Ha viszont neked tetszik, nem zavarjon mások véleménye.
2012. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen viselhető. :) 15/L
2012. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimum megmosolyognak. Komoly férfi nem vesz fel ilyesmit.
2012. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem is tök jó :D
2012. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Remélem azt mindenki észrevette, hogy nem ilyen fehér-kék kombinációban szeretnék azért villogni, így ahogy a képen van, nekem is túl extravagáns:) Ha a leírtak szerint átvariálná nekem egy varrónő a színeket, akkor már csak a szabása lenne érdekes.
2012. okt. 12. 21:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy qrvajó kabát. :D

Lehet hogy néhányan hülyének néznének és megmosolyognának, de sztem hordjad nyugodtan.

Igaz, hogy komoly férfi nem vesz fel ilyet, de egy tökösebb férfi, akinek többet ér az egyénisége, mint a fatökű emberek véleménye.


Én felvenném, ha nekem tetszene és a színe sem akarna. Nem vagyok divatmániás, sem mamakedvence öltözködésű, de én szemrebbenés nélkül hordok akár rajzfilmfigurás pólót is, ha az tetszik, vagy ahhoz van kedvem.



22f

2012. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
és milyen színek lennének a fehér-kék helyett?
2012. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Természetesen nem ilyen színekben, hanem ami fehér az feketében, ami kék azt pedig (sötét)olajzöldben vagy nagyon sötét kékben, képzeltem el."

Esetleg sötét barnában, bár nem sok barna cuccom van.

2012. okt. 12. 21:50
 9/17 A kérdező kommentje:
A sötét barnát persze arra értve, ami a képen kék. Tehát mindenképp fekete alapszínnel.
2012. okt. 12. 21:51
 10/17 anonim ***** válasza:
olajzöld az jó ötlet :P
2012. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!