Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem szálltak el egyes boltok...

Nem szálltak el egyes boltok az árakkal? Pl heavy tools

Figyelt kérdés
Most nézem a télikabátokat, 30ezer ft???? Soha nem vettem még ennyiért kabátot, nem is fogok, pedig szeretem ezt a márkát.

2012. okt. 12. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idén ősszel valahogy megdrágult sok ruha. Ahol eddig 4eFt volt egy téli pulcsi, most pont a duplája. :-((
2012. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon megdrágult, szerintem ennyit nem ér ez a márka.

Valahogy azaz érzésem, hogy a plázákból egyre jobban kiszorulnak a régi klasszikus, tényleg minőségi márkák, és a helyüket átveszik az ilyen márkák, mint a Saxoo London, Keyo Paris, Devergo és jelen esetben Heavy Tools márkák. Amúgy ezek magyar márkák, csak úgy próbálják őket úgy beállítani, mintha világhírű márkák lennének. A reklámokba is, illetve az áruk alapján is. Az a baj, hogy az emberek azt hiszik, hogyha a nadrágra ráírják, hogy 30.000 Ft, akkor azt mondja, ez tutira minőségi termék. Hogy működik-e? Ezek szerint működik.

A poén az, hogy ennyi pénzért, vagy kicsivel többért tényleg kapok olasz prémium és luxusruházatot. Pl. az Armani és Diesel hivatalos oldalán szezon után 50%-os akció szokott lenni, nemrégen is volt ilyen. Ott van a www.yoox.com márkás webáruház. Ilyen Heavy Tools-os árakért valódi olasz luxusruházatot lehet kapni, Armani, Diesel, Gas, D@G márkákból válogatva, bár utóbbi márkának elég idétlen felsői vannak, de 1-2-őt kilehet fogni.

6000Ft-ért Heavy Tools-os póló? Vicc. Külföldi extra márkák termékeiből válogatok ennyi pénzért.

2012. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A heavy toolsnak eddig a stílusa tetszett, és régebben nem volt drága. 6000Ft rengeteg egy pólóért, ráadásul már nem gyártanak olyat, ami nem 100százalékpamut, rajtam a tiszta pamut pólók fél óra múlva kinyúlnak, mint a sz@r, legalábbis ennél a márkánál. Már ott tartok, hogy csak akkor vásárolok, ha akció van, vagy akkor se. Ha tisztességesen bevásárolnék egy szezonra, rámenne legalább egy havi fizetésem, nem tudom mihez mérik az árakat, főleg, hogy magyar márka. Bár általában így gondolkodnak a magyarok, ha kevés a vásárló árat emelnek, ahelyett, hogy olcsóbban adnák és vinnék, mint a cukrot, nagyobb lenne a bevétel. Meg 10.000Ft egy férfi ing??? 13.000 egy pulóver??

Hasonló még a Retro Jeans. Ott nem vásároltam, csak ismerősöm, de katasztrofális a minőség és méreg drága, főleg a pólók, felsők, kinyúlnak, kifakulnak.

2012. okt. 12. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bementem egy cipőboltba szegeden a kárászon. És az első ami fogadott. Egy barna sima magassarkú cipő 90.000 Ft

Majdnem megkérdeztem az eladót,hogy ez aranyból van vagy Gucci vagy mi az isten?

De akár megnézed az összes plázákban található boltokat. Csillagos ég a határ,ahol nyakkendőt sem lehet 20ezer alatt venni

2012. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!