Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy csak engem zavarnak az ízlésficamos emberek?Sokszor legszívesebben átöltöztetném őket!Gondolok itt az olyanokra,mint magassarkú melegítőnadrággal, vagy zokni tangapapuccsal és hasonló dolgok!

2012. okt. 11. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát van egy pár akire én is így nézek, de csak az tart vissza attól, hogy nekik essek, és rendesen felöltöztessem őket, hogy tudom, ha így végig mennek a városon, a fél városnak örömöt okozok...(magyarul: szórakozhatnak egy jót ők is...)
2012. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is így vagyok,csak nem értem miért nem veszik észre magukat! vagy komolyan gondolják,hogy ez nekik tetszik és így jó nekik? Én nem,hogy nem mennék így ki az utcára,de nem is mernék!:D
2012. okt. 11. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem ez a leggings dolog borít ki. Egyszerűen förtelem, hogy mindenki viseli,akinek nem kellene és ráadásul olyan kombinációkban, hogy ordítani tudnék. Pl. ma láttam egy csajszit, és ezt imádom a legjobban, mikor azt a tiszta pamut változatot veszik fel, és az anyag a nyúlás-feszülés következtében átlátszó lesz, hiába fekete. Mindezt egy csípőig érő felsővel és kabáttal, ráadásnak akkora fenéken, hogy kettő másik is kijött volna belőle. Oh, és persze sportcipővel....
2012. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D hát igen!:D a leggings-et nem sokan tudják használni,ugyanis sokan azt hiszik,hogy az egy nadrág,de nem így van! Végül is ha úgy nézzük csak egy lábfej nélküli harisnya!:) De hát mit lehet tenni? :)
2012. okt. 11. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Különben az nem is leggings sokszor ami átlátszik, hanem csak téli harisnya (látszik a fenéken lévő vastag varrás). Nekem az a halálom. A harisnya nem rövid fölsőhöz, nem is hosszított fölsőhöz, hanem RUHÁHOZ vagy szoknyához, esetleg rövidnadrághoz való. A többit sürgősen el kell felejteni.


De hát végül is annyira nem zavarnak, emlékszem 13 évesen még én is simán elmentem adidas melegítőbe meg csillogós trikóba iskolába, aztán mégis életben vagyok. De mondjuk annak aki már dolgozik igazán illik adnia magára, hiszen akaratlanul is, de külső alapján ítélünk elsőre.

2012. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13 évesen azért annyira nem lényeg,hogy mit veszel fel,de azért szaladgálnak az utcán olyanok akik már a 30-40-es éveiket tapossák és úgy öltöznek,hogy szavakat nem lehet találni rájuk!A fiatalokról meg ne is beszéljünk! ja és ha most lennél 13 akkor tuti ciki lenne ez az öltözet,mert most már csak magassarkúban cicanaciban és olyan felsőben jelenhetsz meg az iskolában,amiből majd kiesik a melled(ami még lehet nincs is)ha nem így teszel akkor rendesen kinéznek! Sajnos ez elég szomorú!
2012. okt. 11. 23:08
 7/8 anonim válasza:
Óóó, az én kedvencem az, amikor fehér gatyákhoz fekete vagy valamilyen mintás teli bugyit vesznek fel, vagy mikor annyira feszül a póló, gatya, hogy szétvágja a hurkákat! :D Igazán szép látvány!
2012. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van!az is fincsi!:-)én is imádom!:-)
2012. okt. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!