Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a bokacsizma? Jó...

Milyen ez a bokacsizma? Jó lenne télre?

Figyelt kérdés

[link]


161 centis, vékony lány vagyok. Szerintetek télre jó lenne? A minőségéről, az oldal megbízhatóságáról tudtok valamit? És szerintetek jól néz ki? :)

Köszönöm!

17L



2012. okt. 10. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

oda van írva hogy őszi cipő..

Amúgy se vízálló,leesne az első hó aztán szétfagyna a lábad. Ez inkább október-novemberi cipőnek megy el.

2012. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Bár nem tudom, hogy az ilyen leírásoknak mennyire lehet hinni. Eddig minden cipőm textillel volt bélelve, azokhoz két zoknit vettem fel, és nem fázott a lábam, illetve nem is fáztam fel, pedig sokat járkálok télen hóban.

Szóval a kérdésem: szerinted szép? :D

2012. okt. 10. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:
hát nem az én stílusom,de ha minden ízlésemtől eltekintek akkor igen nem rossz cipő.:) olyan elmegy..:)
2012. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt még ilyen cipőm, számomra már ez is merész, elég bizonytalan típus vagyok, talán észre is vetted... :$ De nagyon tetszik, és gondoltam, megajándékozom magam vele. :)
2012. okt. 10. 20:38
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet bizonytalan vagy,de azt érzem az írásodból hogy beleszerettél ebbe a cipőbe. Innentől meg nem értelek hogy min is vacillálsz?:) Ha valamibe beleszeretsz,és nem veszed meg később nagyon meg lehet bánni,főleg ha elviszik az orrod elől.

Tessék megvenni,és ne tőrödj mással!

2012. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki,én el is mentettem a könyvjelzőkbe :))
2012. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik és télen is fel lehet sztem venni
2012. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vízálló és szerintem jó télre :)

nekem tetszik :) vedd meg! bár nekem ez drága cipő :D de hát meglehet venni ha több télre hordod :)

2012. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ronda.
2012. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem eléggé vékonynak tűnik a talpa, szerintem télen rizikós, hogy felfázol, és hóban, latyakban biztos csúszik. Persze ha van mellé egy igazi téli cipőd, akkor enyhébb, szárazabb napokon fel lehet majd venni.
2012. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!