Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen színű és...

Lányok, milyen színű és mintájú zoknikat hordtok?

Figyelt kérdés
Azért fiúként érdekel, mert szeretem a zoknikat, főleg a sötét színű mintásakat, és szoktam nézni lányok lábán is
2012. okt. 10. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Zokni fétish? o__O

Csíkos zoknijaim vannak csak. Sötét színűek.

2012. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vidám mintás zoknikat, lehet csíkos, pöttyös, virágos. Csak színes legyen :)
2012. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fekete inkább,mert ha esetleg feltűrödik a nadrágom szára ülés közbe és kilátszana ne legyen feltünő.

De feketébe mintásak azért és általában csomagban veszem tehát van egy csomó állatmintás talpú fekete,csíkos feketék,de van 1-2 piros és rózsaszín is.

Érdekes egy kérdés..

2012. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én általában csak feketét hordok. Egyrészt, mert állandóan eltűnik a zoknik párja és mivel szinte az összes fekete, ezért bármelyikkel összetudom pározni. :D Másrészt meg nem szeretem, ha a cipőből kilóg valami mintás, világos szín. Meg a világosabb, fehér zoknijaimat sokszor megfogta a cipőtalpbetét, és az elég csúnya, ha úgy néz ki, mintha koszos lenne. Egyébként tetszenek a csíkos, pöttyös zoknik, de az előbbi indokok miatt nem veszek. Max. itthonra puha, plüss vastag zokniból, azok aranyosak tudnak lenni. :) A lényeg, hogy utcai cipőhöz mindig olyan színű zoknit veszek, amilyen a cipő színe. Ha fekete, akkor feketét. Ha szürke, akkor szürkét és így tovább.
2012. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem látszik ki, szóval gyakorlatilag mindenfélét hordok :) Színeset is. Pld. ha komor színek vannak a ruháimon, akkor tuti, hogy pink/eperszínűt veszek fel. A fehér-kék csíkos a kedvencem. Ezenkívül még van jó sok csíkos, egyszínű (türkiz, kék, babakék, rózsaszín, barack, halványsárga, szürke, barna, fekete, fehér), virágos is van. Most épp szivecskékkel van teli a praclim :)
2012. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj, ha kilátszik a zokni? Ha valaki szereti a mintás zoknit, más ne lássa?
2012. okt. 10. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
fekete, fehér, szürke, csíkos, pöttyös:D
2012. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!