Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vettetek ma fel?...

Ti mit vettetek ma fel? Tetőtől talpig.

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 10:21
1 2
 1/12 supra01 ***** válasza:
Supra Skytop 2 sárga cipő, Tyra szürke farmer, Szürke póló, Mambo zöld kapucnis pulcsi, szürke sál, Blend kék pufi dzseki, szürke ejtett fazonú sapi
2012. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fekete csipkés-fodros miniszoknya, kék-fekete csíkos combzokni, magassarkú bakancs, fekete fűzős felső, csipkés hosszú kesztyű, fekete bőrdzseki.
2012. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fekete bokacsizma,kék farmernadrág,krémszínű felső,világoskék pulcsi,barna prémeskapucnis hosszabb fazonú dzseki. Mindez benn a fősuliban is rajtam van.
2012. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kék zara farmer, piros kika póló :D, fekete melegítő pulcsi, fekete puma cipő, fekete bőrdzseki. tescos tanga és zokni :D belvia melltartó.
2012. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először a lila melegítőmet vettem fel reggel, majd megláttam, hogy van rajta egy folt, így a szürkére cseréltem. Szürke egyszerű hosszú ujjú póló és lila zokni van rajtam, és papucs.
2012. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ruhát:)
2012. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szürke leopárdmintás csőgatya, fekete hosszú ujjú felső, fekete tornacipő, fekete kabát.
2012. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fekete bokacsizma, egyszínű farmernadrág, szürke póló, szürke pulcsi elöl-oldalt masnival és hátul egy leheletnyi csipkebetéttel, fekete műbőrdzseki, szürke sál, amin fehér-krém-világosrószaszín virágminta van, illetve egy szegecses sötétszürke táska. Plusz fekete szív alakú fülbevaló és egy ezüstóra.
2012. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kék farmer, fehér tornacipő, fehér mintás póló meg az órám+pár karkötő.
2012. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ma minden fekete volt rajtam:D tüll miniszoknya, harisnya, térdzokni, pulcsi, tornacipő.
2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!