Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettetek már ilyen "Suprát"?...

Vettetek már ilyen "Suprát"? Mennyire bírja? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok! [link] egy ilyen Supra 'replikát' szeretnék venni és az eladó oldalán a véleményeket olvasva el is gondolkodtam úgy komolyabban rajta, hogy vegyek-e. Persze, nem számítok egy eredeti supra-minőségre, de mégis, egy őszt kibírna? Lehetőleg olyanoktól szeretnék választ kérni(mert ahogy néztem eléggé fogy a cuccos) akik már vásároltak ilyet.

21/F


2012. szept. 17. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányingerem van az ilyenektől. Ha annyira nagy Suprás akarsz lenni akkor fizesd meg érte a 30-40 ezret. Szánalmas képmutatók.
2012. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért veszel egy noname cipőt, ami lehet, hogy tök gagyi és még égeted is magad a replikával? Eeeeh. :/
2012. szept. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso kommentort nem ertem. Bmxes vagyok, kell a szár. Nem azert kell olyen mert supra, hahanem mert szep es jo magas száru

.bocsi, telefon

2012. szept. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!