Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pestiek! Jövőhéten mennék...

Pestiek! Jövőhéten mennék Pestre a Bershka-ba vásárolgatni, most is lehet ott latex szerű leggingset kapni (vagy csak ősszel-télen), szeretnék feketét, meg más színűt is?!

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni tutira. én láttam :))
2009. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én is láttam még vagy 2 hete

1400 körül volt..

és feketét nem láttam de volt szürke lila meg ilyesmi árnyalatok

de azóta bizt van többb is:)

2009. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én kb egy hónapja vettem egyet,imádom :P

2990 ft asszem..fekete

de vigyázz a Bershkával,nekem onnan van a legtöbb cuccom, de könnyen szakadnak ,nem a legjobb minőség sajnos,pedig állatijók a cuccok.

Pl. ez a latex cicanadrág is az ülepénél már lyukas,meg a fenekén is és egy kicsit végig is szaladt:S szerencsére nemlátszik egyikse,talán hátul ha egy picit rövidebb felsőt veszel hozzá. Szerintem még fogsz kapni tutira

2009. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtom van e még pesten máshol bershka az aréna plázán kívül, ha van és nem oda készülsz, akkor készülj inkább oda, mertha ott nemis találsz, nagy az a pláza másik boltokban tuti. és vanott pár jóbolt ahol vannak jó cuccok. pl terranova, olcsó is, és nekem bejönnek az ottani cuccok. főleg a nadrágok.
2009. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ja még az elöttem levővel akarok megosztani vmit:

én jártam már pár helyen külföldön, és mindig vettem ott ruhákat. a tapasztalatom pedig az, h ugyanaz a márka, ugyanaz a bolt, mégis a külföldön vett cuccaim tovább bírták :D nemegészen értem, de totálisan ez a tapasztalatom.

és ez a bershkára is igaz. amit itt vettem magyraországon télleg hamar szakadt némelyik, amit külföldön, azok egyáltalán nem.

terranovába is, amit itt veszek, némelyik hamar megváltozik a mosásban, de amit külföldön vettem, azok sokkal jobban bírják....fura:D

mintha ide csak a selejtek jönnének.::D

2009. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jaja lehet :P remélem nem fog tovább szakadni az enyém mert akkor áá :/

de amúgy váci utcán is van Bershka! a vörösmarty téren

2009. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi csajok!!! Akkor iráááány az aréna pláza!!!Köszi
2009. aug. 5. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez jól hangzik. bár mostanában nem nagyon láttam ilyet bershkában! ez amúgy pamut, vagy vlmi bűbőr? nem igazán értem, hülyevagyok =P
2009. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, még az előzőhöz: MŰBŐR //nem tudok írni. :)
2009. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!