Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetséges hogy ezért nincs/ne...

Lehetséges hogy ezért nincs/nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

sziasztok! észrevettem hogy a fiúk azokat a lányokat nézik meg akik irtó szexisen öltözködnek. Alapvetően nem csúnya az arcom, nem vagyok kövér de nem öltözök olyan kihívóan, nőies vagyok de nagyon szolídan.. ha egy kicsit 'kicsípem' magam akkor már megnéznek..de én így nem érzem jól magam:(

tisztában vagyok azzal is hogy így meg viszont senki se fog 'odajönni hozzám'

16L


2012. okt. 6. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi lesz! Ráadásul olyan, aki tényleg olyannak fogad el, amilyen vagy. Akik meg a "divatos" ruhára és átfestett arcra buknak azok meg nem számítsanak neked. Azok nem komoly kapcsolatra vágynak.
2012. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) enyhén sminkelem magam de túlzásba nem viszem:) meg nőies ruhákat hordok csak nem azt a leg legdivatosabb tömeg tini cuccokat
2012. okt. 6. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem vagy tömegtermék, és ez szerintem jó. De így ne is számíts a tömegsrácokra. Nem ugyanaz az elvárás, nem lennél boldog. Majd tényleg jön az a "műértő", aki megérdemel :D
2012. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Éppen megfelel!;) 17/L
2012. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kalmj ***** válasza:
Úgy néz kibelül eldöntötted, hogy nem minden fiút akarsz, csak egyet. Ez a nehezebb út, de általában ez is sikerül. :)
2012. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy pontosan milyen ruhákat hordasz, de én pl. sokkal jobban szeretem a visszafogottan nőies, szolid lányokat. Sokkal jobban megigéz egy hosszú szoknyás lány, mint egy olyan, akinek kint van a fél p*csája.

21/f

2012. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma az ízlése, mint tudjuk. Van akinek a szexi jön be, van aki meg a falra mászik tőlük. Van akit meg nem is érdekel az öltözködés. Láttam már szép csajt szakadt fiús rocker ruhákban is. Nem ezen múlik.
2012. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldj egy képet privátban.

F/17

2012. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!