Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisza cipőből fűzőset vagy...

Tisza cipőből fűzőset vagy tépőzárasat vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik a tartósabb? Azért félek a tépőzárastól, mert sok olyat látok, hogy egy bizonyos idő után feláll a vége a zárnak.
2012. okt. 6. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő volt/van, és egyikkel sincs semmi gond. A tépőzárassal sincs gond, egyáltalán nem áll fel a vége.

Én jobban szeretem a tépőzárart, mert egy pillanat alatt fel tudom venni, nem kell a fűzővel vacakolni, viszont drágábbak pár ezerrel.

2012. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
tépőzáras? ez komoly oviba volt utoljára tépőzáras cipőm.a füzős a tuti;)
2012. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisza az fűzősben az igazi. Én nyáron találtam egyet a garázsban, apám bízott meg a kitakarítással, de megérte. Kiderült: még ő hordta gimis vagy egyetemista korában. De csak párszor volt rajta, szinte új. Á, kész vagyok, annyira szeretem és pont jó. igazi retró darab :)
2012. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fuzos!:) a tepozar szamomra elegge gyerekes..
2012. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!