Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ilyen cipőből ti nem...

Csajok, ilyen cipőből ti nem léptek ki?

Figyelt kérdés

[link]

Van egy ilyen cipőm, fekete. Harisnya nélkül még oké, de harisnyával érzem hogy lépek ki belőle. Pedig nem nagy méret, ha ennél kisebb lenne szorítana. Vagy velem van a baj? :/


2012. jún. 9. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
én se tudok sajnos ilyen cipőt hordani:/ 37-esből kilépek,36-os meg már szorít.
2012. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Cipővásárlásnál figyelni kell arra hogy a lábunk mellé még egy ujjunkat be tudjuk dugni a saroknál a cipőbe, mert a belső talphossz fél cm-rel hosszabb mikor lábujjhegyen vagyunk és ha a cipő pont akkora mint normál állapotban a lábunk, akkor lépésnél szűk lesz és dörzsölni/nyomni fogja a bokánkat és a lábujjainkat.

Mivel ezekben a magassarkú cipőkben már eleve így áll a lábfej, ha kicsit is nagyobb könnyen kiléphetünk belőle. Itt alaphelyzetben hosszabb a láb és pont jó rá a cipő de lépésnél mikor kiegyenesedik a lábfej, kisebb lesz és könnyebben lejön a lábunkról a cipő. Ezért nehezebb magassarkút választani, mert ha kicsit is nagyobb akkor lifeg a lábon, ha túl kicsi akkor meg non-stop szorít. Nem véletlenül nem szeretik sokan.


Magyarországon nem olyan elterjedtek a feles méretek és az egyes egész méretek között pedig 1 cm az eltérés, így sokkal nehezebb választani. Ha valakinek speciális lábformája van akkor sokkal rosszabb helyzetben van mint akikre az egész számozású darabokat készítik.


Szerencsére nem minden számozás egyforma. Van ahol a 38-as méret 24 cm-es taplhosszra való van ahol 24,5-re. Egy fél méret is sokat számít.

2012. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Én teljesen jól tudok benne menni, nincs semmi gond, imádom!

36/F

2012. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez a baj nálam, lehet ki kéne tömjem:D de lehet veszek fekete szalagot és átkötöm a lábfejemen és készítek masnit belőle xd
2012. jún. 9. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kiesnek a lábaim ezekből a cipőkből. :((

Pedig a méret jó.

Szerintem én nem fogok több ilyet venni, mindenképp kell, hogy legyen rajta valami csatt vagy valami, ami megfogja a lábamat, mert különben úgy járok bennük, mint egy papucsban...

2012. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem, kettő is. De tökéletesen passzol, nem jár ki belőle a lábam, nem szorít. Csak hát nyilván egy idő után azért kényelmetlen ilyen magasban állni. :D
2012. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan, amiből kijár a lábam, meg olyan is, amiből nem. Egy kis vatta az orrába és megoldódik a probléma :) Amúgy harisnya nélkül hordom ezeket nyáron....
2012. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vettem ilyen nyári talpbetétet, és ahhoz oda tapad a harisnyás lábam, nem csúszik. Harisnyával hasonló cipőben nekem is csúszkált a lábam. Egy próbát megér. :)
2012. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ezt a sarokfogót, hátha így nem fog kijárni a lábad, olcsó, nem veszthetsz vele sokat.

[link]

2012. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is kilépek belőlük, pedig használom a Scholl sarokfogót is :(


20/L

2012. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!